180 altı olan erkekleri adam yerine koymamak akıl kârı mıdır?

184 tipsiz göbekli bir erkeği adam yerine koyuyosunuz da 173 Ahmet Kural'ı mı adam yerine koymuyorsunuz veya 174 Mustafa Ceceli hatta ve hatta 173 karizma Robert Dawney , bu ne cahil zihniyettir bu ne acınası bir kafa yapısıdır sevdikten sonra ha 190 ha 170 ne fark var arada , tuhafsınız gerçekten :D Soru açık ve net , cevaplar? (175-176 'yım)

Güncellemeler:
165 bir kardeşimiz için sordum bu soruyu bana atlamayın saçma saçma 😒
Güncellemeyi okuyun diye boşuna yazmıyorum bana takma falan demeyin yav 😂 Başka biri için yazdim

0|0
15|15

En İyi Kız Görüşü

• aman bende anlam veremiyorum. bence boyla alakasi cok yok. boy ikinci planda gelir. daha boya kadar gelesiye zaten yuz guzelligi, hoslanma, huyu- suyu, karakteri, tavri, kafa yapisi, fikirleri, yasantisi, ailesi, isi, dini vs. bircok onemli sey var. bu kadar onemli faktor varken bu gereksiz boy takintisi neden? sanki boyla hersey olup bitiyor. bence bir kizin erkekten kisa ya da ayni boyda olmasi hicbir sorun degil. sadece erkeklerin kizlardan kisa olmasi disardan hos gozukmuyor. ama eger iki kalp bir olduysa bununda hicbir onemi yok. derler ya devede de boy var ama.. diye iste oyle. birisi birisini eger gercekten seviyorsa fiziksel ozelliklerin hicbir onemi olmaz.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 14

Erkekler Ne Diyor 14

• Aynen öyle hepsinin ağzında 1.80 üstü boy var. Yok erkek dediğin 1.80 üstü olmalı vs... Bu zihniyetten kurtulmaları lazım. Herkes güzel, bakımlı, yakışıklı birilerini ister. Biz bile. Dış görünüş önemli değil desek bile çok önemlidir. Hangimiz kitabın kapağına bakmadan kitabı alıp okumak ister?

0|1
    0|0
  • 170 den aşağı ünlüler var baya
    Bu arada 180 altı adam yerine koymuyorsunuz lafına katılmıyorum kişisel olarak düşünmemek lazım belki boyundan dolayı değil başka sebeplerden bakmıyorlardır sana

0|1
    0|0
  • 180 altını adam yerine koymayanın nasıl özelliği varmış ki diyecek çok güzel çok özel güzellik bir çok insanın uçkurunu canlandırır yıllar sonra nesi kalacak karakteri olmadıktan sonra.

0|1
    0|0
  • Sen şimdi 1.80 + boyu olanlara lafmı atıyorsun he :D

0|1
    0|0
    • Nasıl anlıyorsan artık adamlik boyla olmaz bilader 😂

• Sana da kardeşim alınmadın umarım 184 göbekli 😂😂😂😂😂

• 1.88 im fazla sitede takılma bence sen soruların etkisinde kalmışsın boyun alakası yok kızlar 1.90 hayal etsede evlendikleri 1.70-1.80 sevginin boyla alakası yoktur

0|1
    0|0
    • 165 bir dost icin bu soruyu sordum

• erkekte 1.75 ideal diye düşünüyorum 1.70 altı kısaya kaçıyor o arkadaşında mecburen kendi gibi 1.55-1.60 kızlara bakıcak kızların zaten belli bir yaştan sonra evden kalıcam korkusu yüzünden bu istekleri git gide düşüyor kafasına fazla takmasın :D

• Seni taşlarlar burada birader bence kaç. Bu arada sana hak veriyorum.

0|1
    0|0
  • Kimsenim anlam veremediği ama genede olsun demeleri :D yazık o kardeşlerime

0|1
    0|0
  • değildir.

0|1
    0|0
  • Boyla ne alaka si var saçmalık

0|1
    0|0
  • kardeşim boşver bu kadar takma ya :) boyla adam olunsaydı oooo

0|1
    0|0
  • Boy erkek icin cok onemli bir etkendir, onemli degil diyen kendini kandirmis olur ama boydan daha onemli olan seylerde var takilmayin o kadar boyunuza

0|0
    0|0
    • Ben takilmiyorum guncellemeyi oku lys kaderdaşim kendime gayet guveniyorum basariliyim

• Sakin ol once...
      Bir kiz benden uzun olsun yeter dediyse ne yapayim kardes banane ? Kendimi kandirma gibi bir cabam ve durumum yok zaten cok bos konusuyorsun. Erkekte boy önemli dedim sadece anladin...

• 185im , Böyle saçma birşey duymadım cidden neyin kafasındasın

0|0
    0|0
    • Kardeş 150 kız 180 erkek istiyor , bu sitede cogu kizin 180 alti erkek degildir yorumunu gordum

• ne alaka sen ne değişik bişeysin?

0|0
    0|0
  • Bir cücenin. Yakarışı

0|0
    0|0
Yükleniyor...