Kadın dedign nasıl giyinmeli?

öncelikle kapalılar konu dışı. normal kadınlardan bahsediyoruz. bana göre çok makyajlı olmayacak ama makyaj az da olsa kullansın. herşeyden önce rahatlığını hissettrsn. rahat ama şık giyinmeli. bilmem kaç cm topuk giyinip yürürken ördek gibi yürümemeliler mesela.

Güncellemeler:
güncel
güncel.

1|0
13|4

En İyi Kız Görüşü

• Sen normal kadin diye söylüyorsun da kapalilar da normal kadin kapalilari bu sekilde normal kadin degil gibi seyler söyleyerek asagalayamazsin baskasini da asagalayamazsin kadin her zaman normal kapali da olsa kapali olmasa da

0|0
    0|0
    • o zaman sadece 'kapalı kadınlar konu dışı' diyelim, gönlünüz olsun. her şeye bir kulp takmaktan sıkılmadınız mı. sonuçta belli bişey anlatmaya çalışıyoruz. napalım ingilizcesni mi yazalım birileri alınmasın diye

• Kapalılık apayrı zaten kendi başına bir tarz.

• Sen bunu bu sekilde söylesen hicbir sey söylemezdim sen baska sekilde söyledigin icin bu sekilde karsilik verdim kapali hicbir zaman olmadim kapali olmak istemiyorum da bunu da söyleyeyim söyleyeyim

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 12

• hissettiği ve istediği gibi giyinmeli.
    kapanacaksa siyaset için değil din için kapanmalı.

0|0
    0|0
  • Doğal , sevimli , samimi , çıtıpıtı.
    Bknz; Emilia Clarke
    www.gold-faces.com/.../...454245065926-696x605.jpg 💞💞💞💞💞

0|0
    0|0
  • Kapalilar konu disi normal kadinlardan bahsediyoruz ne demek? Kapalilar normal kadin degilmi? Daha ne tur insanlar gorecek bu ulke aceba..

0|0
    0|0
    • anlamıyorsanız ne demek oldugunu o zaman siz söyleyn nasıl anlatacagımız? kast ettigm şey kapalılar dışındakı kadınlar?

• valla ben kapalıları pek umursamadığım için onlar hariç konuşacam tabiki. hem onların giymi yok tarzı yok. ha şu batı dogru arasında kalmış kapansam mı kapanmasaamı ne yapacaklarını şaşıranlar daha bir itici ve reziller.

• Sanane luzumsuz!

• Herkesin keyfi baska, ama bence en onemlisi kiyafetin icinde ozguvenli ve rahat olmaktir. Bu da proporsiyonunu, bilerek giyinmektir.

0|0
    0|0
  • Nur31Ahzab59 kardesim yazmasam olmaz sen ayirdigin icin bole o. cumleyi kurmasaydin isim olmazdi senle

0|0
    0|0
  • Kapalilar normal kadin degil mi?

0|1
    0|0
  • ^Kadin dedigin^ ile baslayan her cumleyi lanetliyorum. Nedir su kadini kaliba sokma meraki

0|0
    0|0
  • Erkeklere kendini gösterecek diye komik duruma düşmemeli kendini rahatsız hissetmemeli

0|0
    0|0
  • kadın gibi

0|0
    0|0
  • Kapalıları anormal kadın olarak göstermende beni hayli üzdü doğrusu

0|0
    0|0
  • kendine neyi yakıştırıyorsa onu giymeli

0|0
    0|0
  • kimseye yaranmak modaya uymak için degl de kendine yakışanı giymeli insan

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• gıyınmelı mı lan bugunku kadınlar nası daha cok cıplak dururum nası daha cok erkege baktırım mantıgında gıyınıo 3 5 tane var adam gıbı

0|0
    0|0
  • Hicam şimdi kişilik ve toplum söz konusu oluyor mesela ben muhafazakar bir çevrede yetişmiş biriyim toprak kokan bir bölgedeyim şimdi benim görüşümle bir başkasını karşılaştırıp orta yolu bulmak imkansız gibi birşey görecesi var

0|0
    0|0
  • Düzgün giyinmeli

0|0
    0|0
Yükleniyor...