Annem bana beddua etti?

21 yaşındayım 5 kardeşiz diğerleri yapmadığını bırakmadığı halde bir kere ah etmedi. Bugün bana inşallah dünyada da ahirette de gün yüzü göremezsin oruçlu ağzımla söylüyorum dedi. Sebep de evdeki baskıdan çok bunaldım artık 3 tane abim var babam 3üne de bedel zaten şu yaşıma geldim tek bir kararımı kendim veremedim. Elimde derseniz hiç bişey yok ot gibiyim onlar yüzünden ne okuluma devam edebildim ne başka bişey yapabildim. bende bunlardan yakınıyordum anneme anlatacak başka kimsem yok. Hep onları haklı buldu bende sinirlendim tartışmaya başladık sonucunda da bunları söyledi. Kafayı yemek üzereyim psikolojim bozuldu napayım ben?

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• beddua döner dolaşır anneni bulur söyle tevbe etsin. yoksa gün yüzü görmez.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Annem bana her gün beddua ediyor ölmedim korkma😂Şaka bir yana çok sinir bozucu bişey beddua etmeleri. Annem sinirlendiği an hemen beddua ediyor sakız gibi yapışmış ağzına. Bence hiçbir şey yapma bu yaştan sonra kimse değişmez. Okumaktan başka çaremiz yok

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Git konuş

0|0
    0|0
  • çok takma beddua dediğin nedir ki 2 çift söz onun dışında dediğin gibi psikolojik sadece

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Ya senin adına üzüldüm tabi zor birşey istersen bir psikoloğa git böyle durumlarda acilen gitmen lazım bunu unutma :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...