Kızını dans etmesi için cesaretlendiren baba hakkında ne düşünüyorsunuz?

Italya'da yaşayan Filistin'li baba dans etmedi içın kızına cesaret veriyor. Dünya 1 dakika da olsa güzelleşiyor. Siz ne düşünüyorsunuz?

5|2
14|21

En İyi Erkek Görüşü

• İtalya'da da, başka normal ülkelerde de insanlar sorunu görseler Ne kasdettiğini, Sorunun anlamını bilmezler; Normal bir şey bu, neden soruyor ki derler.
    Nereden bilsinler ki Dünya'da Güzelliklere düşman olan toplumlar var, böyle dans eden kızları ayıplıyanlar var, böyle dans eden kızını öldüren babalar var. Dünya'nın Karanlık bir köşesinden İmdat Çığlığı gibi geldi Sorun.
    Çok Hüzünlendim...

2|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Babamın beni küçükken ilk jimnastik ve Bale'ye yazdırıp yaparsın diye cesaretlendirdiği zaman geldi aklıma 5 yaşındaydım.. Canım babam 🙏💐

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

Kızlar Ne Diyor 13

• çok güzeldi ya :D

1|0
    0|0
  • Vay be 😍

1|0
    0|0
  • Dans etmek ayıp bir şey değil. Bir nevi oda bir spor

1|0
    0|0
  • Sormaya gerek olmayan soru

1|0
    0|0
  • Bu soru daha önce sorulmuştu rica etsem sorunu kaldırır mısın

1|0
    0|0
    • Soruyu daha once ben sormadiğim için kaldıramam. Israrla kaldır diyorsan moderatorler kendi sorularını kaldıramaz, yönetime yaz gerekli cevabi verirler.

• Sorabilirsin, sonuçta milleti takip etmiyoruz ne sordu diye. Sorulan soruları da takip edemiyoruz. Bu soruyu şu an sende sorabilirsin kaldırilmaz.

• Bizde boyle babalar gormeyelim insallah

1|0
    0|0
  • Iyi işte

1|0
    0|0
  • bu soruyu daha öncede sormuştu birisi ve çok hoşuma gitmişti. ayakta alkışlıyorum.

2|0
    0|0
  • Adam gibi bana

1|0
    0|0
  • Super dans benim askim

1|0
    0|0
  • Şu yorumları okuyup bu ülkeden tiksinmememi beklemesin kimse.

1|0
    0|0
  • iyidir

1|0
    0|0
  • Baba diyorum :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...