Sizin de var mı bu sitedeki kendini bilmezlere söyleyecegniz?

böyle özelden bir anda bebegm nasılsınlar, aşkımlar yok bilmem neler yazanlar var. artı istediği karşlığı ya da yorumu alamayınca bin tane nikle sana saldıranlar var. malum cogunun 500 tane niki var. hele hele erkek olup da kadın kılığında dolaşanlar yok mu. bu itlerin hepsinin analarına akıllarınıza gelebilecek her türlü ağır laflar gitsin diyorm.

Güncellemeler:
dışarda kimsenin değer vermediği ezik tipler. gelip burda ona buna musallat oluyorlar. bir de şu lanet ergenler.

0|0
5|15

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 14

• Durum o kadar vahim mi ya?
    Ne cahil bir erkek toplumu yazık...

1|0
    0|0
  • şu şerefi yoksun erkekcikler bu siteden gitsinler de bizim gibiler onlarla aynı kefeye koyulmasın.

0|0
    0|0
    • onları gördüğünüz yerde tepkiniz koyarsanız hepinizn aynı olduğunu düşünmeyiz. fakat genelde bile itin teki kıza saldırrken siz erkekler öyle seyirci kalyrsnz

• güzelim ben burada insan savunurum cins değil. beni tanımadıgın için böyle konuşman gayet doğal.

• Evet var.

0|0
    0|0
  • İyi ki erkeğim 😎

0|0
    0|0
  • Onlar abaza teyze

0|0
    0|0
    • bana teyze dedigne göre ergen mi oluyorsn sen

• Yok onlar kendini biliyor ztn

0|0
    0|0
  • anneleri katma yakışmaz

0|0
    0|0
    • hakettikleri tek şey bu. hem onlar gibilerni doğuran da normal degldir ki terbiye verememiş

• O kadar ciddiye almamak gerek.

0|0
    0|0
  • bir şey söylemeye tenezzül bir etmiyorum onlara muhatap olmam da alamam da..

0|0
    0|0
  • Cahille münakaşaya girmemek lazım... Söz söylesen söze yazık...

0|0
    0|0
  • onların varya. hacı abla..

0|0
    0|0
  • Birileri çok kızmış

0|0
    0|0
  • mesajların ekran görüntüsünü al ve yönetime mesaj at. Anında silerler o profili.

0|0
    0|0
    • silmiyorlar. sadece bir kere uyarıyorlar. daha çok şikayet almaları lazm silmeleriiçin. yönetim de az degl.

• bir kaç defa şikayet edersen aslında. belki silerler.

• kişilik meselesi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Kimsenin anasına babasına küfür etmem. İnsan konuşmalarıyla davranışlarıyla kendini aksettirir. Öylelerine pek bir lafım yok. Onlar böyle yaptıkça insanlardan soğuyorum. Kurunun yanında yaşın da yanmasına sebep oluyorlar.

0|0
    0|0
    • onların anlarına küfür haktır. başka da dilden anlamazlar zaten.

• Beni ilgilendirmiyorlar 😊

0|0
    0|0
  • Ben bazen çivi civiyi soker deyip onlara onların taktiği ile yaklaşıyorum ve beni engelliyolar

0|0
    0|0
Yükleniyor...