Makyaj seytanın hilesimi?

yarardan cok zarari varmis sizce bu seytanin hilesi deilmi

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• Insanın varliginin da yarardan cok zararı var... insan seytanın hilesi mi acaba? 😑

0|1
    0|0
    • sizler istediniz insan olmayi bu nasil soru :)

• Kuran toplanması derken peygamber ölmeden önce kitap haline getirmedi ayetlerini. Deriye yapraga taşa yazıyordu insanlar bir de ezberleyenler vardı. Ancak peygamber öldükten yıllar sonra kitap haline getirmek istediler ve o zamana kadar ezberlemis olanların cogu ölmüstü ya da savasta öldürülmüstü. Bir grup bir araya gelip ayetleri toplamaya basladilar ve bir suru ayet geldi insanlardan. Ebubekir ve digerleri ki bu kisiler aynı zamanda peygamber öldükten sonra iktidar kavgasına dusmus insanlardı. Hangi ayetlerin dogru hangilerinin getirilen kisi tarafından uydurulduguna hep onlar karar verdi de bir araya getirdiler kitap yaptılar. Bu sırada kaybolan hatta keçi tarafından yenilen ayetler olduguyla ilgili hadisler de var. Ayrıca felsefede ve psikolojide ya da fizikte dedigin seyler yok. Öyle bir varlık var falan diye bir iddia yok yani. Olsa da o islamın tanrısı demezler en fazla deizm vardır.

• hadis nedir peygamber sözüdür ona inaniyorsunda kuranami inanmiyorsun komikmis, bilim derken einstein olsun baska bilim adamlari olsun bunun arastirmasini yaptiginda fizik bilimin cöktügü noktaya geldiginde kurandakiyle birebir uyusur ayette gösterebilirim deizm gibi seyler diyorsun onlarin bircogu cökeltirdi mantiksal aciklamalar yapildi, bilim adamlarinin inanmamam sebebi sudurki baska dini benimsemezler dogru olsa bile, Şu an hahamlar papazlar bile dogru oldugunu bilir ama onlar atalarinin izinden gider kendileride söylüyor hatta bakabilirsin en ünlü olanlarina bak istersen bak aciklamalarina, kurandada söyle der onlar atalariniz yanlis yolda olsalar bilemi der sorar yani yalnis yolda olsalar bile bildiklerinden sasmazlar cahil kötülerdir, anlattigin seylere gelince ebubekir olsun ömer olsun osman olsun onlar ne kadar serefli insanlardi peygamberimiz ebubekiri iman tayin etmezdi kötü olsaydi ve tanri bunlara izin vermezdi, kuranin güzelligini göremedinmi kendine zulüm ediyorsun

En İyi Erkek Görüşü

• Ben bile yapıyorum ve çoksell

0|0
    0|0
    • ne kullaniyorsun sen sürmemi :)

Kızlar Ne Diyor 1

• Hee şeytanın işi gücü yok bir makyaj malzemesi üreteyim demiş

0|0
    0|0
    • seytanin üretmesi gerekmiyor seytan hilesi cirkini güzel göstermektir o malzemeyi aklindan geceni ortaya atar insanlar devam ettirir

• Bunların hepsini yapıyorum zaten genetik olarak cildim iyi değil. Dediğim gibi bakımıma dikkat ediyorum zaten, dışarı çıktığımda da kendimi iyi hissetmek için makyaj yapıyorum. Bu saydıklarınızın hepsinin bir bayan olarak farkındayım.

• bir insan seni makyajin icin seviyorsa hic sevmesin cildin iyi bence sen evhamlisin genetiklik olarak düsünmemelisin cocukkenki resmine bak istersen sadece saglik sorunun olabilir cildiyeye gözük bir istersen kan degerlerine baksin sen makseni yap sana hangisi iyi geliyorsa onu kullanmalisin digerleri baska kullanabilir onlarada baska besinler iyi gelir üzülmeyin takicak birsey yok okadar, makyaj yapiyorsunda hafiften yap fazla zarar vermesin

Erkekler Ne Diyor 1

• bayanlar şeytan değildir, bu nedenle makyajı yapan bayan şeytan değildir!

0|0
    0|0
Yükleniyor...