Kızlar erkeklerin sünnetini merak eder mi?

Bir yerden okdum kızlar merak ederlermiş ama kendilerine bile itiraf edemzlarmiş pis olarak göürlermiş evlendikleirnde kocalarına bile sormamaz ancak erkek evladı olduğunda anlarmış erkek evladı olmayanda komşu çocuklarınkindde özenirmiş diye okumuştum var mı böyle bir sey

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• evet ederler ama annelrine bile sormazlar kendilerine bile itiraf edemzler dedğin gibi kendi kendimize avuturz merek etme niye ediyorsun pis bizi ilgilnsdirmiyor ya da evlenince öğreninirz nasılsa diye ama evlenincede kocaya soramıyoruz

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Duyduğum en saçma şey

0|0
    0|0
    • kime göre neye göre okuduğum haberin yalancısıyım bn bilemem

• zaten bu değirden bahsetmiyorum ki çocuklukdan 90lı yıllarda çocuk olanlardan filan zaten merak etselerde kimseye soramamma durumu var o yüzden arkadaşlarından duyamasın tek anneye soruluyormuş oda fırça ya da terlik Show yapıyormuş

• Hmm ben karşılaşmadım bilmiyorum

• 10 yaşında hepimizin en merak ettiği 2 ayıp konu; sünnet ve adet. :D :D :D :D :D meybuz vardı, istop vardı ne güzel günlerdi be :)

0|1
    0|0
    • meybuz zamamnı nı çok iyi hatırlıyorum dudaklarımız boya olurdu öğrene bildin mi özellkle toplu sünnet zamanı çok merek ediliyormuş

• yalanını skyim nerede okudun daha şimdi uydurdum bunu :D :D :D :D :D :D :D :D

• sünnet fetişi diye geçiyor ara googleden küfür etme

Erkekler Ne Diyor 1

• Neyi merak ediyorlarmis?

0|0
    0|0
    • soruyu okursan öğrenirsin :)

Yükleniyor...