Formayla dışarı çıkmaya korkuyor musunuz?

Ben Fenerbahçe'liyim bazen dışarıya formamı giyip çıkmak istiyorum. Ama ya dışarda biri laf atarsa, psikopatın teki varsa bana zarar verirse gibi düşünceler geliyor aklıma. Fenerli olduğum için değil başka takımı tutsaydım yine aynı şey olurdu. Sizede oluyor mu?

0|0
6|10

En İyi Kız Görüşü

• Kızsan olur yani. Kızsan normal tişört de giysen manyağın birine denk gelebilirsin. Burası Türkiye velkamtu hell.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Lig başlayana kadar sorun yaşamazsın. Lig başladıktan sonra da diğer takımların maçı olduğu günler giymezsen bir sorun yaşamazsın. O tür sorunlar maç günlerinde yaşanıyor genelde, endişe etme normal günlerde.

1|0
    0|0
  • takılma bu kadar psikopat varsa adamda var dışarda

1|0
    0|0
  • Beşiktaşlı olsaydın kimse sana laf atamazdı

0|0
    0|0
  • Ben formanın altına bide satır koyuyorum belime yiyosa bişi desin biri :)

0|0
    0|0
  • aynen en iyisi giyme ya da bir kaç arakadaşınla gezerken giy

0|0
    0|0
  • yok hiç sorun yaşamadım fenerbahçe formasıyla

0|0
    0|0
  • aynen sataşan çok malesef

0|0
    0|0
  • Yaşadığın şehire de bağlı biraz.

0|0
    0|0
  • hayır

0|0
    0|0
  • Bir kere Bursa da arkadaşlarla BJK atkısıyla dolaşmıştım ( bombanın patladığı yere yakın) insanlar garip bakıyordu, sonradan anladım durumu 😅😅😅😆😆😆İyiki de kızlar vardı yanımızda 😂😂

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Evet malesef oluyor ülke ğlke olmaktan cıktı çünkü. Kim hangi sebeple dayar bıcagı da o zihniyet onu destekler bilemiyosun

1|0
    0|0
  • İnsanların bir takım yuzunden birbirinden nefret etmesi ne kötü. Bunda bile acaba başıma bir sey gelir mi diye düşünüyoruz.
    Ama ben düşünmeden giyer çıkarım Beşiktaş'ımın formasını <3

0|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • Valla bazı manyak fanatikler var giyme bncede saldıran filan olur skdjıd

0|0
    0|0
  • Yook

0|0
    0|0