Kürt ve türk ayrıcalıkmı gerçekten?

siz ne düşüniyorsunuz merak ediyorum görüşlerinizi

0|0
8|12

En İyi Erkek Görüşü

• Irkçıların derdi ne biliyor musun?
    Bu hayatta hiçbir seveyim yapamayıp kendileri üstün görmek için ırklarına sarılmak. Dertleri sadece egolarını tatmin etmek. Ve bana göre ıq seviyeleri bayağı düşük. Düşünsene kim seçemediği bir ey yüzünden başkalarını küçük düşürmeyi düşünebilir?

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Türk her zaman üstündür. Lakin canım ülkemde, canım vatanımda soysuzlar yüceltilmekte, ellerine hainlik için koz verilmektedir. Bu tarz insanlar ve bilgi yuvalarında yer bulma, ne sokaklara dökülmeye, ne de vatanımın tertemiz topraklarına ayak basmaya layıktır.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Nasıl bir ayrıcalık sence?

benim gibi onlarda okula, hastaneye, sınavlara çok rahat bir şekilde girip çıkıyorlar, her eğitimi, her ilacı rahatlıkla alıyor. Polis, itfaiye, ambulans onlara da bana geliyor. İstedikleri gibi istedikleri şehre gidip gezebilir, yerleşebilir.

Ayrıcalık kısmını açmak lazım.

Mesela doğuda resmen elektrik bedava (kaçak), her türlü yardımı fazlasıyla alıyorlar.

0|0
    0|0
  • Türkçe kelime dağarcığı muhabbet kuşu kadarcık olan kızdan da böyle soru çıkar elbet. Alkışlıyoruz.

1|2
    0|0
  • Yohh

1|0
    0|0
  • Türk Kürt olarak degil Türkiye olarak düşündüğü sürece sorun yok..

1|0
    0|0
  • Irkçıyım arkadaşlar kusura kalmayın

0|0
    0|0
  • hiçbir ırktan olmak ayrıcalık değildir

0|0
    0|0
  • bir kürtle asla bir tutmam kendimi.

0|1
    0|0
  • Vatanını seven kürtler kardeşimdir sadece terör örgütü sevgisi duyanları sevmem yoksa iyi kürtler elbette var :)

0|0
    0|0

3 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 7

• Kürdun yeri yurdu kim oldugu belli mi ki Turklerle karsilastirabilelim?

0|0
    0|0
  • İnsanı insandan ayıran degerler kesinlikle ırk degil

0|0
    0|0
  • Tengri bizi menen! @marwol

1|0
    0|0
  • Şu bilip bilmeden, çok bilmiş moduna girenler yok mu?
    Bitiyorum size, aşığım şunlara ya

0|0
    0|0
  • ırkçılık.
    birileri toplumu kürt türk diye ayrıştırırken aynı zamanda kendi servetlerini büyütüyor.

0|0
    0|0
  • Kişilik önemli olan bir de vatan sevgisi

0|0
    0|0
  • Ayrıcalık Türkler her zaman üstünler ve kürtler hep dışlandılar hakediyorlarda hdp ye oy verin verin sonra dışlamayın ırkçılık yapmamamızı bekleyin yok öyle dünya.

0|0
    0|0
Yükleniyor...