Kızlar neden çıtanız çok yüksek?

kızlarr genelde iç güzelliğinin huyun suyun daha önemli olmasını bir kenara bırakıp size bir an için hak verip diyorum ki elbette davul bile dengi dengine boy kilo tip uyumlu olmalı ama bizim kızlarda da aşırı kapris kibir gurur enaniyet , benlik duygusu , kendini beğenmişlik var kısa boylu kız çok uzun erkek istiyor zayıf kız kaslı erkek istiyor çirkin kızlar bile süper yakışıklı boylu poslu erkek peşindeler hep amerikan filmi hayranlığı ve pembe dizi seyretmenin sonuçları olsa gerek bunlar evet haklı olduğunuz yerler var ama genel olarak fazla aşırı yüksek tutmuyor musunuz çıtayı kızlar evet çocukken beyaz atlı prens hayali kurdunuz ama her hayal gerçek olmaz ki, tamam en güzelini istemek sevmek sevilmek elektrik almak sizinde hakkınız ama biraz dengeyi korumak gerekmiyor mu?

0|0
94

En İyi Kız Görüşü

• Ben öyle değilim herkesin senin yanında çok çirkin kalıyor dediğiyle bile çıktım çok çok severek ama komik yanı yine terk edilen şey edilen aldatılan bendim karakter önemli burda tip değil

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 8

• Adam haklı valla.

0|1
    0|0
  • Bence aynı sorun erkeklerin çoğunluğunda da var. Neyse bana ne ya 😛

1|0
    0|0
  • benim anlamadığım biz kızlar da sizin için aynısını düşünüyoruz. yani sizin de pek farkınız yok

1|0
    0|0
  • çıtamız yüksek değil normal

0|0
    0|0
  • Nasil ya erkekler killarna gobeklerine esmerliklerne bakmadan rus kizo isterken sorun yok ama kizlarn zevkine mi karsiyorsnz

0|0
    0|0
  • Benim değil.

0|0
    0|0
  • sen kendini aşan kızlara bakıyor olabilir misin acaba?
    yt3.ggpht.com/.../photo.jpg

0|0
    0|0
    • kızın beni aşma ölçüsü nedir acaba?

• son kadın-erkek resminde birbirine denklik vardı ortalama türk insanı onlar.

• peki şimdi size nasıl yardımcı olabilirim

• Erkeklerde yok kısa olmasın yok memesi kocaman bacakları sütün kılsız sarışın bebek gibi istiyor sonrada öyle olmayınca başkasıyla aldatmayı hak görüyor. Haksızsın

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Haklısın kardeşim. Lafta sorsan hiçbiri yakışıklı olsun demez adam olsun karakterli ahlaklı zeki olsun der ama iş icraate gelince hepsi Brad Pitt arar.

0|1
    0|0
  • Hep TV'lerde yayınlanan aşk filmlerinin suçu

0|1
    0|0
  • Dötlerini kaldırdığımızdan hep bunlar

0|0
    0|0
  • 100% katılıyorum sana kardeşim. Kızlar çıtayı düşürün biraz bulunmaz hint kumaşı değilsiniz.

0|0
    0|0
Yükleniyor...