Kardeşim sevgilimi kıskanıyor?

Sevgilimle bir yere gitmeye kalksam hemen sorgu memuru gibi hesap soruyor. ben de gelicem diyor. Sevgilime şeytan o kız falan diyor. İnstada facede falan fotograflarimiza hep salak salak kotu yorumlar atiyor ne yapicam ben bu kizi ya?

Güncellemeler:
Sevgilimle bir yere gitmeye kalksam hemen sorgu memuru gibi hesap soruyor. ben de gelicem diyor. Sevgilime şeytan o kız falan diyor. İnstada facede falan fotograflarimiza hep salak salak kotu yorumlar atiyor ne yapicam ben bu kizi ya?

0|0
12|1

En İyi Kız Görüşü

• Sinir oluyorum bu tarz kizlara kiskanclimtan yapiyor ama karekteriyle alakali. herkesin abisi var nedemekmis oyle tavirlar seni sevgilisi gibi goruyor. paylasamiyor ama hayatina biri girdiginde pek oyle olmayacak olsa da mantikli davranmaya caliscak boyle davranirsam abimi kaybederim diye ilerki zamanlarda akli basina gelince.. sende bitiyor is hersyi sen duzeltceksin aklini kullan

0|0
    0|0
    • Ne yapmaliyim dövmek, azarlamak dışında 😕

• Sakin azarlama daha kotu olur.. sevgiline de bahsetme bunlardan aralari bozuk olursa sen kalirsin arada. gyzelce anlat.. zaten sevgilisi olsa yapmaz oyle yasi da kucuk muhtemelen yasiyla alakali.. gorup gecirmesi lazim zamana birak sallama sakin nedrrse desin..

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 11

• Ayyy ne tatlı ya :D Abisini kıskanan kız olmak çok isterdim :Dd

0|0
    0|0
    • Tatlı falan değil daha çok sinir bozucu :/ ama kardeş işte kıyamıyorum

• Oha ne kadsr tatlı ya 😄

0|0
    0|0
    • Ne tatlisii sinir ediyor beni dövücem kiyamıyorum laf ta dinlemiyor zaten.

• Kıyamıyorsun bir de valla çok şirin geldi ne bileyim keşke tek derdim bu olsa 😄😄

• Facenden çıkar engelle yapamaz yorum bir abi olarak sözünü geçiremiyorsan pasiflik sende bence sevgilininde facesinden engelle

0|0
    0|0
  • Kıskanıyor seni

0|0
    0|0
  • Normaldir kiskanir

0|0
    0|0
  • Otur konus kardesinle nedeni neymis ogren

0|0
    0|0
  • Ayy çok tatlı

0|0
    0|0
    • Daha cok sinir bozucu allahtan sevgilim anlayişli ve olgun bir insan yoksa vay benim halime...

• Görümce görümceliğini yapmalı 😄 kıskanır kızlar öyle normaldir

0|0
    0|0
  • Olur normaldir takma kafana onların arasının iyi olması için ortak yönlerinden bahset falan

0|0
    0|0
  • Belki kiz gercekten şeytandır kardeşinin gözünden bak bakalm neden öyle diyo

0|0
    0|0
  • Ergen yaaa bir sevgilisi olunca uslanir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...