Hayatımda hiçkimsenin dış görünüşüyle alay etmedim ama onlar etti neden?

Merhaba arkadaslar, baslıkta yazdığım gibi hiçkimseyi dışgörüşü yüzünden yargılamadım.
güzel veya çirkin benim için önemli kavramlar değildi. hala değil. ama ben 12-13 yaşlarındayken benimle çok alay ettiler. özellikle kızlar. insanların yüzüne bakamıyordum. erkeklerde durum kızlar kadar kötü değil seviliyordum yine. Ama yinede aynaya bakınca yüzüme ne olduğna nasıl neden bu hale geldiğime anlam veremiyordum. bunlar olmadan önce masum kendi halinde tatlı bir çocuktum. büyümek bana yaramadı. o yaşlarda kızlara ilgi duyarsınız işte bende de böyle oldu. Teklif ettiğim bir kız çok kötü reddetmişti beni. sınıftan bir kız arkadaşıma söylemiştim benden 1 yaş küçük bir kızdı güzel sayılırdı herneyse kızı gösterdim işte çıkma teklifi vb. tam hatırlıyamıyorum 5-6 sene oldu
sonra beni gösterdi işte ama kız çok kötü baktı ve kötü şeyler söyledi gerçekten hatırlıyorum canım yanmıştı. Yine sınıftan bir kızdan hoşlanmıştım ama reddeder ve kalbim çok kırılır diye teklif edememiştim nedeni tipimdi. İyi anlaşıyorduk ama anlıyordum artık insanların ne düşündüklerini.
Bunlar canımı çok acıttı insanların yüzüne bakamıyordum konuşurken yürürken çoğu zaman yere bakıyordum kızlarla gözgöze gelirsem kaçırıyordum çünkü bana o şekilde bakmalarını istemiyordum artık canım yanıyordu. Özgüven ve inancım kaybolmuştu. zaten yeni bir çevreye gelmiştim ben taşınmıştım ailemin işi yüzünden ve yeni olan herşey daha kötü gitti eskisi gibi değil sorun ne bilmiyorum ne yaptım bilmiyorum ama olan oldu işte.

konuya dönersek şimdi kendimi yine beğenmiyorum o zamanlardan kalan şeylerden dolayı çok yakışıklı olsam bile beğenmiycem çünkü zehir gibi bişey ve içimden atamıyorum atamıycamda.
herneyse şimdi 10/6 diyebilrim kendime. tip olarak baya düzeldim hatta git gide iyi oluyorum.
yinede o zehir kanınıza birkez girdimi asla çıkmıyor ufak da olsa bir parçası sizle kalıyor.

son olarak şunu söylüyicem, insanları dış görüntüsüne göre yargılamaktan vazgeçin!

Güncellemeler:
Bu ve bunun gibi şeyler hayatımı çok kötü etkiledi şu an 18 yaşında lise sonda okuyorum. çevremi değiştirirsem herşeyden kurtulacağımı biliyorum ve bunun için savaşıyorum.

arkadaşlar basit gibi görünen bu şey asla basit değil ve olmadı. insanı çok fazla etkiliyor hele o yaşlarda. şimdi olsa sabah uyandığım gibi saçımı bile yapmadan çıkarım çok takılmam ama o yaşlar çok önemli.
Son söz olarak, umarım yaşattıklarınızı yaşarsınız ''Siz''ler.

0|0
1|2

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 2

• Bence sende ediyosun ama farketmiyorsundur veya seni çok seviyorlardır

0|0
    0|0
  • bu kadar pısırık olma milletin ne düşündüğünü bu kadar umursama ne olucak yanından geçerken böyle bir şey yapıyosa takip edip önüne geçip fotoğraf çekiceksin bir hadi işine resmine ihtiyacım vardı tarzı yani altta kalma üzülürsün

0|0
    0|0
Yükleniyor...