Beni taciz eden pezodan intikam almak istiyorum sikayet etmek haric napabilrim?

Kendisi docent ve deliksiz taciz yapti. Kimsede bana inanmadi ailem bile o kadar kin doluyum ki adam tutmak hakaret etmek gibi şeyler yapicam ama daha yaratici fikirler bekliyorm

0|1
3|20

En İyi Erkek Görüşü

• Arabasının tekerleklerini patlat

1|0
    0|0
    • Bunu yapicam cok guzl fikir saaaolll

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 19

• bence onu eve çağır dışarıda arkadaşların olsun onu soy ve bu bamyaaaa diye bağırarak çık pipisi bamya bunun de :D kendisi ölür zaten

1|0
    0|0
  • adres ver indirelim reyiz

1|0
    0|0
  • İspat etmeye çalış

1|0
    0|0
  • Yaparken niye sesin çıkmadı

0|0
    0|0
    • O zmn katil oldugunu bilmiyordum hosuma gitmisti doç diye

• offfff anlamıyorsun beni nyeseeeee

• Madem seri katil poponu kır otur. yediğin de yanına kar işte

• sakin sabırlı ol takip et on aynısıns yapacak kayıt altına al dünya ile paylaş

0|0
    0|0
  • taciz yaptı derken, aralıksız taciz nasıl oluyor? sen ne yaptın o sıra?

0|0
    0|0
    • Ya baska bisi yazmisim heralde ole cikmis araliksiz taciz değil yoksa... cipla goruntuleip izletti insanlara

• soyunmadan düşünseydin cancağızım. geçmiş olsun

• Isteyerek soyunmadim gizlice rontgenledi okuz

• Butun hocalar izlemis ve biri sikyet etmemisss?

0|0
    0|0
  • penisini kes

0|0
    0|0
    • Yapamam ki ben avukat olucam ole bisi yaparsam issiz kalirim baskasina mi yaptirtsam ama kasti olarak yaptirildigi anlasilir ve ben oldugumu bilirler yone ceza alirim

• şakamısın :D

• Ne saka degil gelecegim soz konusu

• Lanet et

0|0
    0|0
  • tecavüz ettir :)

0|0
    0|0
  • Deliksiz taciz derken?

0|0
    0|0
  • deliksiz taciz nası oluyo :p

0|0
    0|0
  • Gizli kamera ile tacizlerini kaydedip youtube at, anahtarlık, kalem tarzı kayıt cihazları var.

0|0
    0|0
    • Hepsini hackliycem... iyi fikir

• Delıksız tacız ne ya

0|0
    0|0
  • Bu kadar tacize uğradın ama bunca Zaman hiç birsey yapmadın mı?

0|0
    0|0
    • Aslinda iyi biri oldugunu dusundumden bisi yapmadim niyeti iyi sandim kandirdi beni cok zeki bir piskopat... bide bu yaptigina inanilicak bir insan da degildi ben hemen yumusadm ne biliym.. simdi cok kzginim ama kariyerimme bisi olsun istemem hukuk ve fizik tedavi mezunuyum

• Kariyerin değerlerinden daha ağır bastı yani. taciz boyutundaki bir davranışı sergileyen insan için Nasıl iyi niyetli biri olarak değerlendirdin merak ettim doğrusu. Ve kendi dediğin gibi sen baya baya yumuşamışsın ki ve Ada'm da senin tabirinle deliksiz taciz etmiş..

• Ne yapti. nasil oldu

0|0
    0|0
    • Sanane ya rontgeneldi beni cdledi sonrada izletti ayni zamanda katil

• Armut fanatigi... tren seyircisi

• Allah aşkına aptal diyor senin yardimin fikrin varsa sole beni ugrastirma gereksizce

• Onla p*rno çek internete at

0|0
    0|0
    • Onun yaptigida zaten bu beni cekip kim bilir neler yapti ama benim haberim yoktu ciplak hallerimi bilgisayarimdan goruntulemis diger hocalarada izletmis ama kanit yok bilgisayarlara giris yok ve hala baskalarini rontgenliyor adam belkide srtikatil

• Bilgisarimdan hackleyip dustan sonra

• Oha ya bu suç ama ihbar ett

• tacizden kastın nedir ne yaptı tam olarak anlatırsan

0|0
    0|0
    • Ustteki yorumda yazdim

• çok basit git aids birisini bul ondan bir kan al sonra bir iğneyle batır ve kaç herhangi bir hastalıkta olur sürünsün

• Bunu arastiricam elimden geleni yapicam gercekten supersin dunya bir neyse sen anladin

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...