Sizce hangi şehir daha yaşanılır? Neden?

Sizce hangi şehir daha yaşanılır? Neden?
Gerçekten doğru yazılmış cevaplarınızı bekliyorum.

Güncellemeler:
Rekor düzeyde İzmir çıkmış lakin izmirde belediyenin yaptığı bir atılım henüz yok son 20 yıldır. Sadece izban geldi oda akp yaptı :S Yabancı ağırlıklı bir şehir olduğundan insanlara saygı bakımından daha anlayışlı. Bu bakımdan İzmir gerçekten güzel. Sözde dindar şehirlerde bunu göremezsiniz ama gavur izmirde bunu görüyorsunuz
İstanbul ikinci sırada sanırım. Gerçekten çok güzel bir yer lakin taşıt sorunu özellikle biraz yaşanmaz yapıyor orayı
Son olarak herkesin memleketi 3. sırada saygı duyarım

0|0
10|44

En İyi Erkek Görüşü

• Bence bildiğin şehir. Bilmediğinden şehirden daha iyidir xD

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 43

• Sahibinden. com'da her gün ayrı bir yerden ev bakıyorum, ama yine İstanbul'da kalmaya karar veriyorum..
    Bugün de vize-kıyıköy'den baktım mesela..
    Doğru düzgün ev yok.. Birkaç villa var ama hoşuma gitmedi..
    Aslında ev tipi ve yerleşim düzeni olarak en sevdiğim yer cleveland-ohio.. Fakat orada yaşama gibi bir imkanım yok... :/

1cqgxm3l59yi2wwbnn3qy35h.wpengine.netdna-cdn.com/.../The-Hot-in-Cleveland-farmhouse-exterior.jpg

0|0
    0|0
  • Bence şehirlerde insanlar gibidir, karakterleri vardır. Eğlenceli ve kıpır kıpır bir kişiliğin varsa ve ben sana Amasya desem off dersin. Ama sakin bir kişiliğin var ve bensana İstanbul desem yine off dersin. Ama benim kişiliğime uygun şehri sorarsan Fransa / Marsilya veya Türkiye/Altınoluk, Akçay. Senin ki hangisi buna göre?

0|0
    0|0
  • İzmir çünkü ; diğer şehirlere göre daha modern dininide yasayana karışan olmaz yasamayanada niye yasamiyorsun diyen olmaz. Burada büyüyüp yetişen erkeklerin cinsel dürtülerini daha iyi kontrol ettiğini düşünüyorum bebeklikten beri sortlu ve ya kısa elbiseler giyen kadınlar görmüşler o yüzden çok anormal bakmazlar kizlara. Ha tabi bazı kızlar var ailelerinin yetiştirmesi ile ilgili galiba hiç giymeseydin Kanka la denilen tipler onları ayrı tutuyorum 😁 ama genel olarak özgür rahat bir sehiriz, ulaşım kolay denizi tatil yerleri bol olan bir şehir , iş bulma oranida ıstanbula göre daha kolay (sıcak havayı sevmeyen gelmesin yasamasin)

0|0
    0|0
  • Eskişehir olabilir bence Artvin olabilir Eskişehir sade güzel çevresi olan bir şehir merkezi canlı istersen gidersin tanıdığım herkes ordadır ilçeleri var sakin sessiz nezih olan istersen dinlenirsin Artvin'i görmedim ama en çok kitap okunan şehir olduğu için güveniyorum 😂 Bursa çok büyük ve güzel bir şehir Ankara tuhaf geldi her zaman uçuk geldi İstanbul desen öyle İzmir olabilir ama ayak uydurabilecek olursan küçük şirin olsun dersen Tekirdağ var

0|0
    0|0
  • İmkanların Genişse İstanbul.

0|0
    0|0
  • ya bu kişiye göre degişir
    ama ben denizi olan bir şehirde yaşamak isterdim..

0|0
    0|0
  • kendinizİ çok şeker çok tatlı görüyorsanız Şekerci mi baban psenin gibi iltifatlar ralıyorsanız. Antalya karamelize olmanız için bir fırsat eriyorsun gece bile

0|0
    0|0
  • İstanbul

0|0
    0|0
  • Ben izmir'de yaşıyorum ne İstanbul kadar kalabalık ne de Ankara gibi denizden mahkum, insanların çok çağdaş ve özgürlüklerine düşkün olması'da cabası seviyorum izmiri, tabi bu benim kişisel görüşüm.

0|0
    0|0
  • İzmir

0|0
    0|0
  • şu an için Karadeniz bölgesi en azından serindir

0|0
    0|0
  • İzmir ♥ :)
    Sorma anlatılmaz yaşanır ;-)

0|0
    0|0
  • Kalbin yuregin huzurlu oldukdan sonra sagligin yerinde sevdiklerin yaninda varsa dunyanin her yeri her kosesi guzel...
    Not bence tabiiii

0|0
    0|0
  • şu an burda bu soruya cevap vermek isterdim ancak veremicem nedeni o yeri o şehiri kimseyle paylaşamamam deniz orman şehir herşey iç içe ne istiyorsan var :)

0|1
    0|0
  • İzmir her zaman. Çünkü her şey kolay, düzenli , imkanları fazla. Yaşayan Şehir, Yaşanacak Şehir

0|0
    0|0
  • tescilli Bursa derim her şey tek merkezde heykele çıktın mı her şey elinin altında

0|0
    0|0
  • Buca hariç İzmir :)

0|0
    0|0
  • Bursa

0|1
    0|0
  • Trabzon tescillli zaten

0|0
    0|0
  • TUİK'e göre yaşam standartı en yüksek il Isparta ancak ben ege kıyılarını tercih ederim. Şehirden uzak doğa ile iç içe olsun isterim.

0|0
    0|0
  • Her şehirde yaşanır olsnsklar sağlandığında. Tüm turkiyeyi gezmeden net bişey denemez

0|0
    0|0
  • Bu sorunun doğru bir cevabı yok malesef. Ben hep derim "Nerde değilsem orada mutlu olacağım" Yani kafan senle olduğu müddeçe her şehir ülke aynı.

0|0
    0|0
  • Her şehirde yaşanır. Ayırmam.

0|0
    0|0
  • New York

0|0
    0|0
  • Duruma bağlı

0|0
    0|0
  • Tek eksiğimiz deniz ; Eskişehir

0|0
    0|0
  • antalya

0|0
    0|0
  • İzmir 👍

0|0
    0|0
  • bu zor bir soru iyi analiz edilmeli maalesef bir cevabım yok

0|0
    0|0
  • Para varsa yurt içi İstanbul yurt dışı oslo , miami , Sydney

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    13

Kızlar Ne Diyor 10

• İzmir bence

0|0
    0|0
  • Eskişehir derim, sessiz sakin ulaşım sıkıntısi yok vb.

0|0
    0|0
  • Antalya bence küçük İstanbul'da denir buraya eğitim desen gayet iyi, pahalı bir şehir değil çok , kışın ısınma sorunu yok en fazla bir ay klima kullaniliyor surekli, eğlence vs her şey var, iş desen aç kalmazsin her an her yerde iş bulunabilir çok fazla güzellikleri gezilecek yeri var bu yüzden seviyorum burayi :))

0|0
    0|0
  • Maddi durumun iyiyse heryer cennet😉

0|0
    0|0
  • İzmir, Muğla, Eskişehir rahat şehirler

0|0
    0|0
  • Tuik verilerine gore ısparta secilmisti 😊

0|0
    0|0
  • İzmir

0|0
    0|0
  • antalya

0|0
    0|0
  • Yaz ayında orada olmayacaksan Adana. Çok huzurlu ve özgürlükçü bir şehir özellikle gerçek adanalılar ın yaşadığı semtler

0|0
    0|0
  • İstanbul doğup büyüdüğüm şehir! İstanbuldan sonrada İzmir geliyor severim orayı müthiş yer

0|0
    0|0
Yükleniyor...