Bir insan neden cinayet işler? sonunda hapse atılacağını bilmeyen var mı?

yakalanmayacağını mı sanıyor bu kişiler. ? son zamanlarda dikkatimi çekti fazlaca cinayet işleniyor.

0|0
5|4

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• O an onu düşünmüyorsun.

0|0
    0|0
    • hepsi cinnet halınde mı ıslenıyor. genelde plan dahılınde gerceklesıyor. yanı olay sıcaklıgını yıtırmısken

Erkekler Ne Diyor 3

• Psikopat olabiliyor çoğunluğu. Psikopatlar normal insanlar gibi korku hissetmez.

0|0
    0|0
  • çok iyi bir plan yaptıysa ve kafası iyi çalışıyorsa yakalanmaz yakalanmayan katillerde var

0|0
    0|0
    • saçmalama siyasi cinayetler dışında hepsi çok net yakalanıyor. bir kere olay örgüsü bellidir. kimin hayatına girip çıktığı vs. ya bir husumet ya çıkar çatışması. bunlar gizli kalmaz. ayrıca kusursuz cınayet yoktur.

• ilk aklıma zodiac geldi yakalanamayan var çok iyi bir düşünce yapısına sahipse oluyor hem bir sürü suikastçı var bunlarda yakalanmıyor yakalananların çoğu amatör demek istiyorum

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 4

• İnsan değil onlar küçük şeytancıklar.. Allah'a büyük bir imanla bağlı olmazsa na öyle piskopat olup adam öldürür öyle.

0|0
    0|0
  • kendini ve sevdiklerini korumak için
    #çilem doğan

0|0
    0|0
  • Ya konu hapis vs degil ki bir insan nasil birini öldürüp vicdani rahat edebilir ben bunu anlamiyorum

0|0
    0|0
    • vicdanı araya katmadım çünkü vicdanlı insan sayısı tahmın ettıgın kadar çok değil. bir çok suçu ceza almamak için işlemeyen çok fazla kişi vardır.

• Ya bak hirsizlik yapabilir bir insan anlarim dolandiricilik birini dovme vs. Ama insan oldurmek cok ayri bisey ya

• Psikolojisi bozuk olur böyle insanların ya da artık katlanamayacak hale gelmiştir gözü döner

0|0
    0|0
Yükleniyor...