Cocuk işten kovuldu pişmanlık duymalımıyım?

iyerindeki cocuk ayakların cok güzel opebilirmiyim dedi bende azına sıctım sora şikayet ettim ama uyarı verın dedım kadroluydu memur bu arada kovdular. Cok garip hissediyorum

0|0
4|16

En İyi Erkek Görüşü

• Daha öncede vukuatı vardır hemen atmazlar

2|0
    0|0
    • ya bilmiyorum ben yeni başladım 3 ay oldu

• Dediğim gibi vukuatı vardır. Ama ilk seferde bukadar tepki vermen fazla olmuş. Uyarmış olsan tekrar ederse şikayet etmen daha mantıklıydı.. Şimdi seni suçlayacak takıntılı biriyse.. Dikkat et kendine yanlız dolaşma işe gidip gelirken bu aralar..

En İyi Kız Görüşü

• Oh iyi olmuş kovulmuş ne pişmanlık duycaksın mk

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• taciz etmeseydi. işyerinde olmaz bu işler.

1|0
    0|0
  • Cocuk seni tacizmi etti yoksa sadece gelip sordu mu? Araniz nasildi yani durup dururken birden yanına gelip bakarmisin ayakların cok guzel opebilirmiyim diyemi sordu?

0|0
    0|0
    • ya bir kaçkere yemekte merhabalaştık sigara içiyordum geldi beni yalnış anlama ayakların cok guzel dedi bende tesekkur ederim dedim ama neoluyoo nediyo bu dedi sora opmek isterim dedi bende ıctıma azına bagırınca duymuslar mudur cagırdı sıkayet ettım bende

• Yani cocuk senin rahatsiz etmedi taciz etmediyse biyutmeseymissin iyiymis ciddi bir sekilde uyarip yollasaydin tekrarlarsa sikayet etseydin keske
      Acik ayakkabi ya da topuklu falan giyiyorsan ayakalarin ojeli bakimli flnsa fetişi vardir etkilenmiştir cocuk gerçi gelip sadece merhaba si olan birinede soylenmez ama demek cok etkilenmiş

• Adam bildiğin sapık iyi olmuş

0|0
    0|0
  • yani sen garip hissetme , hiç ayak öpülür mü , bildiğin fetishi varmış ayak mevzu büyük

0|0
    0|0
  • Söylenecek söz yok. Vijdanına sor.

0|0
    0|0
  • kovmazlar sürgüne gitmiştir

0|0
    0|0
  • ilk değilsindir.
    vicdan yapma, şikayet edeceksin tabi

0|0
    0|0
  • Eyi pok yedin

0|0
    0|0
  • Ayaklarını yalamak istiyorum gizem.

0|0
    0|0
  • yalançıya yağlı girsinmi

0|0
    0|0
  • İyi yapmışsın, şirket ve ya kurum içi seviyeyi korusun yavşaklar.

0|0
    0|0
  • Ozel sirket mi bu.. nasil kadrolu memur

0|0
    0|0
    • memur baskanlık bınasında elektırık

• .. tabiki sapiklik yapmasi hos bisey degil.. yaptiysa sonucuna katlanmasi gerekir.

3 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 3

• ya niye garip hissediyorsun bırak iyi olmuş o ne özgüven ya pislik herif

1|0
    0|0
  • yazık olmuş :(

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...