Memleketteki sapık sübyancılar yüzünden çocuk sevememek. Yok mu bir çaresi?

Çocukları çok severim. Özellikle kız çocuklarını. Sesleri, yüzleri, tavırları çok tatlı gelir bana. Cebime hep balon taşırım mesela. Ağlayan, üzgün sevimli bir çocuk gördüm mü hemen şişirir veririm. Sokakta top oynayan çocuklara eşlik ederim. Yanımda sevgilim varsa çok hosuna gider. İdeal baba adayı oluyorum bir nevi. Hangi kadın istemez ki çocukları çok seven bir erkegi? At hırsızı gibi tipim yok, o yüzden anneleri de sevinir. ''hadi tesekkür et abiye'' derler.

Ama memlekette son zamanlarda artan sübyancı sapıklar yüzünden sevemez oldum çocuk mocuk. Bakamıyorum bile lan. Gülümseyemiyorum cocuga. Balon veremiyorum. Beni de sapık tacizci sanarlar da linç ederler diye. İnsanlıktan çıktım.

Ne yara. k kürek, boktan bir ülke olduk biz böyle ya.

1|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• Çok iyi anliyorum seni. Malesef yapıcak bisey yok.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Bebek kucağıma alamaz oldum resmen

0|0
    0|0
    • Herkes paronayaklastı. Empati kuruyorum da. Benim de cocugum olsa ben de onu korumak için elimden geleni yapıcam. haklılar bir nevi. Memlekette sapık çok arttı çünkü.

Kızlar Ne Diyor 2

• Doğru söylüyorsun ne dedigini anlayabilirim bende artik küçük kizlara bakan erkeklere ne gözle bakiyor diye kendimde sorguluyorum su yönetimin düşmesi lazim yoksa boyle supyancilar cok artar

0|0
    0|0
  • Benim abimde oyle ve tipide gayet kulturlu duruyor abimde sevemiyor :(

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...