Teseture giricem inshallah?

Ben başiortulu bir kizim siz anladiniz başortulu değil fark var ve teseture girmeye karar verdim aslinda ailevi meselemi de yazdim ama o başka konu ama närden teseture uygun etek alicami bilmiyorum isveçteyiz ve burda sadece saçma sapan tesettur modasi var ve etekler çok kisa nerden alabilirim? Ayrica annemde izin vermiyor gitmeme çunku etek alip teseture girmemi istemiyor.

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Tesettür sana girsin... En iyi tesettür peçeli kara çarşaftır. Türbanla etek giyiyorlar sonra vay anam biz müslümanız. sevsinler seni !

0|0
    0|0
    • Oyle ginmekten başka çarem yok burda okul zorumlu okula gitmesen polis zorla okula göturuyor ve ferace/çarşafla okula gitmek yasak ayrica herkes dalga geçer.

• Daha çucuksun derler

• hmm. kısa eteğin altına pantolon , üstüne gömlek felan giy.

Erkekler Ne Diyor 6

• Bence annenincok dinleme bir gun razi acaktir ikna edebilirisin. Isvecte bulamazsan turkiye ye gelip al ya da eveupaya kargo yapanlar var oralari kullanmalisin

0|0
    0|0
    • Turkiyeye gelicem durumum yok okulun bitmesi lazim yoksa bizi ulkeden çikartmiyorlar

• Saol

• Rica edrim yardimim olursa her zaman buradayim..

• Tessettüre girmek diye birşey yoktur, ben türbanı saçma buluyorum bol şeyler giyinip, mahrem yerlerini gayet güzel saklarsınız, kafanıza saçlarınızı kapatacak bir stil bir şapka takarakta tessettüre girebilirsiniz, illa çuval tarzı şeyler başörtüsü takmak gibi şeyler giyinmek gerekmiyor.

0|0
    0|0
    • Yanliz sen başortunun anlamini anlamamişsin

• Başortunun maksadi saçi kapatmak değil allahin ayetini taşimak ve bedenini göstermemek dini bilgini geliştirdinde beni ara

• Ya kızım sen cahilmisin bilerek mi yapıyorsun. Başörtüsünü Allah tasarlayıp (haşa) insanlara mı gönderdi? Bedenini göstermemek mi? :)) sen kadınların neden türban tessettür kullandığını biliyor musun? Hz. Muhammed S. a. v döneminde kadınların ziynet eşyaları hırsızlar tarafından kollarında altın varsa kollarına kesici aletlerle vurup çalıyorlarmış küpeyse küpe altınsa altın. Kadınlar peygamberimize söylemişler, oda şöyle emretmiş ''ziynet eşya taktığınız yerlerinizi örtün''.. Siz cahilsiniz dini de kötü öğretiyorsunuz insanlara

• Önce bir yazmayı öğren

0|0
    0|0
  • Illa ki magazalar vardır.. Bisey soracam.. Orada cok kulu lu var dimi? :D

0|0
    0|0
  • Hayırlısı

0|0
    0|0
  • haayırlısı

0|0
    0|0