Marmaris hakkında yardımcı olabilecek?

Arkadaşlar temmuz ayında 19 mayıs gençlik meydanında yakın konumda apart tuttuk oraya gidicez arkadaşlarla marmarise ilk gidişimiz lütfen beachlere barlar sokağına yakınlığı gidilebilecek yerler hakkında bana bilgi sahibi olan yazsın çok teşekkürler şimdiden 5 güne neler sığdırabiliriz?

0|1

En İyi Erkek Görüşü

• Dalyan tekne turuna mutlaka katilmalisiniz. Kiz kumu denen bir yer var. Orasini da tavsiye ederim denize girmek için. Bir de kleopatra adası var. Iyi diyorlar ama gidemedim ben. Arabaniz varsa gunu birlik datcaya gidin. Uzak sayilmaz. Bu arada kalacaginiz apartin adi ve fiyatını sorabilirmiyim? Ben de armutalandaki bir apartta kalmıştım geçmişte.

1|0
    0|0
    • adını söylemiyimde fiyatı 5 gece 6 gülük 825 tl yerler güzel bana beach lazım

• Pahaliymis apart icin. iyi tatiller sana.

Erkekler Ne Diyor 1

• Marmaris çok güzel ama ters bir zamana denk gelmişsiniz. Zira hem Ramazan hem çok sıcak hemde ülke genelinde turist azlığı var

1|0
    0|0
    • temmuzun ortasında gidicem ramazan bitince hem olmasa daha iyi kalabalık:)

• hmmmm teşekkür ederim:)

• Gazoz olayı espri ama ne demek istediğimi anlamışsındır. Dikkatli ol ve hiç bir yerde yalnız gezme

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...