Siz de 'Kırıldıkça değişiyor musunuz'?

Bu aralar insanları kırmaktan zevk alır hale geldim. Siz de kırıldıkça kırıyor musunuz?

0|0
11|14

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 13

• Hayır 😐 hıncımı başkalarından çıkarmam asla 😐 şimdi birine sinirlendiysem biraz sonra muhatap olacağım kişiye yansıtmam bunu 😐
    Onun günahı ne 😄 onu neden üzeyim ki 😄
    Kim kırdıysa, sinirlendirdiyse onunla görürüm hesabımı 😄

1|0
    0|0
  • Kan davasına dönüştürmenin alemi yok, sen geldin beni kırdın, öteki geldi seni kırdı, ben gittim diğerini kırdım... Kırıla kırıla tükenir (iniz/siniz) umarım :D

1|0
    0|0
  • Hayır

1|0
    0|0
  • Değişiyorum

1|0
    0|0
  • Ben kıranı değiştiriyorum, daha eğlenceli oluyor.
    😎

1|0
    0|0
  • Bunun sonu yok ki seni kırdıkları için başkalarını kırıyorsun sen onları kırdığın için onlarda başkasının kalbini kırıyor... Haksız yere kimseyi kırmam ve üzmem ben.

1|0
    0|0
  • Güçlendigimi hissedebiliyorum :D

1|0
    0|0
  • Kolay kırılmam ve insanları kırmamayada özen gösteririm ama böyle bir çaba içerisinde olanada acımam

1|0
    0|0
  • bebeğim çok kırıcısın.

1|0
    0|0
  • evet değişiyor değiştim

1|0
    0|0
  • Korildikca dikenleri Biraz daha ortaya çıkarıyorum

1|0
    0|0
  • en son duygularımı bıraktım kırıldığı yerde.

1|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 10

• Kırılınca duyarsız oluyorum. Fakat insanlara karşı değil her şeye karşı , kendime karşı. Kendime aciyordum eskiden mesela ama artık yok öyle bir sey. İnsanları kırmak yapımda yok, canım çok yansa bile susarım. Çünkü birini kirarsam eğer vicdan muhasebemi yine kendi başıma yapacağım ve çok uzulecegim.

1|0
    0|0
  • Her kirildigimda iyi niyetimden bir parca aliniyor gibime geliyor. Bu sefer ben kirdigimda o insanlara bir nevi hakim oldugumu hissediyorum. Sonra kendime töbest. kendine gel diyorum 😬

1|0
    0|0
  • Evet degisiyom

1|0
    0|0
  • evet

1|0
    0|0
  • Oyle yapmaya devam et baskalarinida degistirceksin ve daha cok kirilacaksin emin ol zaten herkes boyle simdi sende herkes gibisin...

1|0
    0|0
  • Değişiyorum

1|0
    0|0
  • evet

1|0
    0|0
  • kırıldıkça kesin kesin değişiyoruz 👍

1|0
    0|0
  • Kırılacak yerım yanım kalmadı.
    Ve kalmadığım günden beri hiç düşünmeden kırıp, parçalıyorum.

1|0
    0|0
  • Kırıldıkça ben de acımasız oluyorum

1|0
    0|0
Yükleniyor...