Toplumumuz çocuk istemeyen kadınlara neden uzaylı muamelesi yapıyor?

Bir erkek çocuk istemediğini söyleyince kimsenin sesi çıkmaz, herkes normal karşılar ama bir kadın istemeyince WOW NASIL CÜRET EDERSİN.

Eğer yaşı gençse ve çocuk istemiyorsa "kesin fikrin değişecek bak görürsün"

Eğer yaşı büyükse ve çocuk yapmadıysa "kesin kısır çocuğu olmadı." veya "kimse bundan çocuk yapmak istememiş"

AMA KATİYEN KENDİSİNİN ÇOCUK İSTEMEDİĞİ İHTİMALİNİ KABUL ETMİYORSUNUZ.

Neden? Bu kadar sığ ve boş insanlar olmanızın sebebi ne?

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Türkiye'de millet üremeye pek hevesli, ellerinde gelse mitoz bölünme ile çoğalacak bazıları :D 9 ay çocuğu taşıyan kadın, bir kadın kendisini anneliğe hazır hissetmiyorsa zorlamanın mantığı yok, aksi takdir de olan çocuğa olur :)

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• çekemiyor.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Bunu biliyorsun ya da bilmiyorsun ama ben hatirlatayim.

Kadinin yumurtalari belli bir yastan sonra ölmeye baslar. Yumurta demek spermin dollendigi en gerekli seydir yani haznedir plezantadir cocugun gelistigi dunyasidir.

Bu olmeye baslayinca ve yuasta ilerleyince kadinin evlad sahibi olmaya veya dunyaya veya dunyasina karsi sert bir mizacta oldugu bencil oldugu ve kendinden baskasini duaunmeyecek bencil bir kisilikte oldugu algisina kapilir toplum. Ve boylesi annelik tutkusu heyecabi ozlemi tasimayan kisilikte sevilmez ve boylesinden haz edilmez

0|0
    0|0
  • Evliliğin amacı nesli devam ettirmektir çocuk düşünmeyen biriyle evlilik olmaz anca aynı evde yaşarız o kadar

0|0
    0|0
    • Kabul edin veya etmeyin bu gezegende çocuk istemeyen kadınlar ve erkekler de var. Bunların bazıları evlilik kavramına önem verip hayatını birlikte geçirmek için imzaya ihtiyaç duyabilir.

• Ben çocuk istemeyen bir bayanla evlenmem ha evlenmişim ha evlenmemişim ne fark var rahatımı bozamam çocuk olmuyacaksa bekar hayatı daha iyi baba olmak için evleniyorum o insanla çocuk haricinde herşey evlenmeden yapılıyor bu devirde

• eskiye baktıkları için. eskiden nüfus az diye çok çocuk yapılıyodu erken evleniliyordu.

0|0
    0|0
  • Ben çocuk istemeyen kızla evlenmem uzaylı gözüylede bakmıyorum kendi karsrı ama benden uzak olsun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Cocuklardan oldum olalı hoslanmıyorum ve sevmıyorum sırf bu yuzden evlenmıcem

0|0
    0|0
Yükleniyor...