Karşınızda Hdp'yi savunan, pkk sempatizanı ya da pkklı biri olsa neler söylerdiniz?

Karşınızda Hdp'yi savunan, pkk sempatizanı ya da pkklı biri olsa neler söylerdiniz?

0|1
4|17

En İyi Erkek Görüşü

• Söyleyeceklerimi sıralarsam sanıyorum ki zaman yetmez. Söylemeyeceklerimden gidelim daha basit olur;
    - Söylemeyeceğim birşey kalmaz.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• en yakın arkadaşım 7 haziran seçimlerinden önce defalarca savundu, birden bire Kürtlerin ezildiğini filan söylemeye başladı, bende benimle dalga geçer gibi nasıl bunları söylediğini , onların katilleri savunduğunu, amaçlarının hiçbir zaman Kürt halkının hakları olmadığını söylesem de oralı olmadı. sonra konuşmadık.

1|0
    0|0
  • Orspu cocu derdim eger konuscak olsaydim

1|1
    0|0
  • Onceden tatli dille anlatmaya calisirdim, dogru yola iletmeye calisirdim. Ama simdi sabir kalmadi. Heralde agzina sicarim su saatten sonra. Vatan millet sakarya

1|1
    0|0
  • ne soframda ne masamda nede nefes aldığım ortamda pkk yı savunan biri olamaz

1|1
    0|0
  • Ağzından çıkanlara bakarım. Konusulup yanlışlarıjı gösterebileceğim bir beyine sahipse anlatırım gerçkleri ama yok kafası çalışmıyorsa muhattap olmaya değmez

1|0
    0|0
  • herkesi muhatttap almaya gerek yok.

1|0
    0|0
  • kelimelerle anlatamam :D

1|0
    0|0
  • söylemem döverim

1|1
    0|0
  • çiçeğine godumun oğlu derdim

1|0
    0|0
  • Muhatap olmazdım.

0|0
    0|0
  • HDP'yi savunana birşey demem hakkımda yok zaten devlet hak tanımış parti kurması için oy vermeleri için bana birşey demek düşmez.

0|0
    0|0
    • Katil savunmak serbest diyorsun yani

• İşte bu 👍

• Devlet genel ev işletip vergi alıyor zaten nedemek devlet fuhuşa izin verse

• Bisey yapmam onun seviyesine dusmem

0|0
    0|0
  • konuşmuyorum onlarla

0|0
    0|0
  • Hodri meydan

0|0
    0|0
  • Sözlerin birşey değiştirmediğini bilirdim. Ama vatanıma göz dikene nasıl iyi gözle bakardım

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 4

• Once bir oturur konusurum ki neler soylerim bir sen hayirdir derim sonrasini akisina birakirim yani baktim olacak gibi degil Allah islah etsin derim..

1|0
    0|0
  • Direk polise teslim ederim pkkli olsa konusucam mi bide

1|0
    0|0
  • Hiç muhabbete girmezdim ben ya

0|1
    0|0
  • A. b. v 😀

0|0
    0|0
Yükleniyor...