Erkek arkadaşım çok dindar biri ve ailemle denize gideceğim için ayrıldı benden:( sizce bahane mi bu?

Ben kapalı bir ailede buyumedim her yaz tatile gideriz ama uzun şortu kapalı mayolardan giyiyorum bende dinimi yaşamaya çalışan bir insanım ama o benim kocam değil sonuç ta ben aileme nasıl karşı çıkayım. . Ve söyleme tarzı da çok kötüydu. Ya pantolonunu giyer plajda oturursun ya da gidersen bitiririm bu ilişkiyi dedi. Bende sen benim kocam değilsin benden babam sorumlu dedim 50 derecde plajda nasıl oturayim pantolon la dedim beni ilgilendirmez diyor. . Bu ne anlayissiz saygisiz biri ya

0|0
13|17

En İyi Erkek Görüşü

• Oruç tutan bir erkeğin seninle evlenmesi saçma zaten.

0|0
    0|0
    • Ben oruç tutmuyomuyum dinsiz miyim ben

• Ya sorun ne biliyo musun aslında 2 yildir görüşüyoruz başlangıçta hiç dindar değildi hep ben ona derdim şunu yapmalıyız bunu yapmalıyız falan.. sonra cemaate girdi boynuz kulağı geçti ben ona ayak uyduramaz oldum her adımını hadislere göre atmaya başladı. . Her sözü din normal sohbet edilmemeye başladı sürekli olum ve öbür dünya konuşur oldu. . Ben de inancı sağlam bir insanla evlenmek istiyodum ama bu kadar beni çok aştı gerçekten bogulmaya başladım. .. :(

• Yol yakınken ayrıl o zaman.

En İyi Kız Görüşü

• Dindar aile tabiki böyle gelin istemez şahsen bende istemem eşimin vücudunu herkes görsün.. Bana özel olan bişey yokmuş gibi..

0|1
    0|0
    • Bu çocuk ozmaan bana yaklaşmayacakti en başından. . Benim nasıl bir yasantim olduğunu bile bile beni değiştirmeye çalışıyor şimdi. . Madem dindar sevgili de olmayacak baştan konusacak her şartı önce sesini çıkarmayip sonradan bu şekilde davranması etik mi

Erkekler Ne Diyor 16

• böyle basit sebebler ve ayrılıklar yaşayanlar bence çok şanslılar.. çünkü bir ömrünü yakmaya sebeb olurdun. geçmiş olsun.

2|1
    0|0
  • Erkek arkadasina atlattiracaksin. Nereden bulursunuz böyle sorunlu oğlanları?

1|0
    0|0
  • Kurtulduğun için mutlu olmalısın bence bırak böyle geri insanları

1|0
    0|0
  • nasıl bir kız olduğunu bilipde daha evlenmeden böyle hayatına karışıyorsa gerizekalının tekidir belli ayrıldığınız iyi olmuş bak arkadaşım plajda pantolonlamı oturulur kendi olsa bikinili kılara bakar ama boş ver iyi olmuş ayrıl kurtul

1|0
    0|0
  • Allah kurtarmis seni...

0|0
    0|0
  • Değmez ya kara cahile iyi ki ayrılmışsın ilk başta yaptığın şeçimle hata böyle sonuç olur

1|0
    0|0
  • İşte burada sorun ortaya çıkıyor. Erkek arkadaşın kapalı bir eş adayı bulmalı.

0|0
    0|0
    • Ama bende dininde bir insan istiyorum evlenirsekde denizde gitmeyecegimiz konusunda anlasmistik ama ozaman a kadar beni idare etmeliydi

• ya hayır sen niye kendi isteklerinden vazgeçip onun boyunduruğu altına giriyorsun?
      tamam denize gitmemek konusunda anlaştın, o gittiği cemaat yüzünden seni kara çarşafa bile sokmak isteyebilir
      bu hayatı kendine reva görme

• Bacım ALLAH rızası için örtüneceksen bence şimdiden örtün. O istediği için değil. Eğer böyle bir niyetin yoksa zaten ayrıl çünkü o illa tesettür isteyecek. Bana göre büyük problem bu da ilişkiye yansımış zaten.

• Dindarlıktan çok yobazlık onun yaptığı.

1|0
    0|0
  • öperken iyiydi ama

0|0
    0|0
  • Haklı çocuk. Din önemli tabi.

0|0
    0|0
    • O zaman kapalı bir insan bul saydı geçen sene aldı bana o mayoyu onunla giriyorum denize 2 sene sonunda bu davranış ne demek kocam mi o Karışma hakkı olsun

• Ben senle bu konuda fikir paylaşabili miyim musadenle

• İnsanları değiştirmek o kadar da iyi bişey değildir bazen

0|0
    0|0
  • Cahil iste

0|0
    0|0
  • Uymuyosunuz biter ilişki

0|0
    0|0
  • Boşver salla gitsin.. Gidip kendine kapalı birini bulsun denyo... Hem açık olsun hemde canının istediğini yapmasın

0|0
    0|0
  • Saygısız anlayışsız değil dindar ve kıskanç biri helal olsun

0|0
    0|0
    • O zaman kapalı bir insan bul saydı geçen sene aldı bana o mayoyu onunla giriyorum denize 2 sene sonunda bu davranış ne demek kocam mi o Karışma hakkı olsun

• Başta o aşırı solcuydu babası ölünce cemaate falan girdi gittikçe koyulasti sürekli baskı yapıyor bende napacagimi şaşırdım artık beni nasıl tanidiysa öyle kabullensin istiyorum bu hakkım degilmi

• Hakkın ortada buluşursunuz elbet

• Salla gitsin adiyi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Bahanenin alasıymış. Şimdiden bunu yapan evlendiğinde neler yapar düşünebiliyor musun? Kafa yapınız uygun değil, geri dönme.

1|0
    0|0
  • Iyi olmus bosver. Gecinemezsiniz siz. O da kendine göre bulsun birini.

1|0
    0|0
  • ay mazeretse de boşver şekerim, ömürlük dertten kurtulmuşsun.

1|0
    0|0
  • böylelerine yüz vermeyin kızlar ya
    o ne karışıyormuş
    bence sen bunla evlilik planları kurma, kendine yazık edersin

0|0
    0|0
  • Bitirirse bitirsin. Dediğin gibi kocan değil bir şey değil ailenle tatiline ne karışıyormuş? Densiz.

Ayrıl bu hödükten, evlenince dışarı çıkrmaz bu seni.

1|0
    0|0
  • bunu bırak benimde böyle bir ayım vardı sürmez zaten ilişki yol yakınken dön

1|0
    0|0
  • Sizin gibi insanlara ne diyeceğimi bilemiyor. S*k beyinli insanlarla ömrünüzü çürütüyorsunuz...

1|0
    0|0
  • Yok artık ona neymiş pardon 😮

0|0
    0|0
  • Nerden buluyorsunuz bu yobazları

1|0
    0|0
  • Kesinlikle iyiki bitmiş bence boşver

0|0
    0|0
  • ayril gitsin canim sonuna kadar haklisin simdiden babana karsi cikar onu dinlersen ilerde daha da fazlasini isticek..

1|0
    0|0
    • Dimi Şu an karşıma ya hakkı yokki yani kim oluyor..

• evet simdiden boyleyse gerisini sen dusun... dedigin gibi au an senden baban sorumlu kaldi ki bikiniyle falan gezmiyomussun sonucta ciplaklar plaji da yok turkiyede bildigim kadariyla orda da degilsin. daha neyin tribini yapiyo..

• cahilmiş takma sende dinini o tarz detaylara sığdırma bence

1|0
    0|0
    • Gercekten mi.. cahil olduğunu mu dusunuyosun dini açıdan evet haklı aslimda ama işte bu yüzden vicdanima da yediremiyorum

• bildiğini yap o zaman

Yükleniyor...