Türkiye neden böyle?

Ülkemiz yıllardır rahat yüzü görmedi biliyorsunuz ki. Suç oranlarının artması, işsizlik oranı, ekonomik sıkıntılar, terör, kadının toplumdaki yeri, tabularımız..
Ülkemi her şeye rağmen seviyorum yanlış anlaşılmasın. Fakat, bu eleştiri yapmayacağım manasına gelmiyor.
Türkiye sizce neden böyle ve nasıl düzelir?

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• Padişahımız ölürse düzeleceğine inanıyorum. Dinime bağlı bir insan değilim ama padişahımız ölürse evden çıkıp mahallede halay çekeceğim. Birde 4 gün oruç tutacağım.(Ev kuşuyum, halayı da sevmem anla yanii)

0|0
    0|0
    • Çok haklısın değerli arkadaşım. Diktatörlük ve Araplaşmış yoz bir zihniyet rejimi var, halka tabular empoze ediliyor ve özgürlük kısıtlanıyor. Herkes dilediğini yapamıyor. Ayıp, yasak kimi damgalar yapıştırıyorlar. Cinselliğe ayıp olarak bakan bir toplum olmamıza rağmen en çok cinsel suçlar bizim ülkemizde maalesef.

Erkekler Ne Diyor 1

• daha yeni yeni toparlanan ulkelerden biriyiz zamanla herhalde duzelir özelikle tabularımızı kırsak guzel yerlerle ulaşırız

0|0
    0|0
    • Kaç senedir bu iktidarın bir hayırını göremedik. Ülke ne hale geldi çok yazık.

• kafasına kuş sıçınca sayısal loto oynayan bir milletin ağzına sıçana oy vermesi gayet mantıklı geliyor :D

• Çok haklısın kutluyorum.

Yükleniyor...