Sosyal paylaşım sitelerinde kapalı bir kızın foto atıp kendini sergilemesinin sebebi ne ?

Kendini sergileyeceksen tesettür neden çok kişi uyardım öyle çoğu sana ne diyor çoğu kaldırdı fotolarını yahu anlamıyorum tesettürün anlamını mı anlamıyorlar yoksa siteye foto atmanın kendini sergilemek olduğunu mu anlamıyorlar. Çoğu takipçi bile kasıyor Allah Muhammed diyor takipçi kasıyor sorsan müslüman ama poz poz fotolar :/ anlamıyorum ve feci derecede rahatsız ediyor beni

Güncellemeler:
@BiliyormBununAdı_AŞK engellemek çare değil. Siz nasıl kapalısınız anlamadım birde aşk falan diyorsunuz işte hepsi reklam hillesi.
@Anastassia ergen birinden bir engel daha. Beni tanıyor yanılgısına kapılmayın açık mısınız kapalı mısınız bilmiyorum ama sanırım yazdıklarımın içinde sizde varsınız ki kuyruk acısı başladı ilgilendirmez falan hep kurtulmak için ama inanın kendinizi sergiliyorsunuz.

2|1
10|1

En İyi Kız Görüşü

• Emri bil maruf nehyi anil münker düsturunca yaptığınıza hak veriyorum. Tesettür örtünmek ve de gizlenmek içindi, unuttuk, herkeslestik ve boy boy fotolar yayınlar olduk.. dışarda biri baksa ayy sapık diye tepkiler verirken nette gelen beğenilere sevinir olduk ve birilerinin saatlerce resmimizi görebileceği ihtimalini es geçtik...

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Zevk alıyorlar. Erkekler tarafından arzulanmak hoşuna gidiyor bunların. Açığı da aynı kapalısı da

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Tesettürlü veya değil bu seni ilgilendirmez.
    Sen anca eşine, annene, varsa kız kardeşine müdahale edersin.
    Kusur aramak iyi değildir.

0|0
    0|0
    • Sadece eş anne baba değil uyarmak herkese farz bir şey bilmeden konuşmayalım. Kusur aramak ile uyarmak ayrı ki ben elimden geldiğince özelden yazarım uyarıyı

• kullanıcı adını tuhaf düşünür yapmışsın ama sen tuhaf bile düşünemiyorsun. çünkü düşünemiyorsun. beynini kullanmaktan korkma. bitmez.

• ''Kim namus ve ahlak şövalyeliği yapıyorsa bilin ki en namussuzu o'dur.''
      Friedrich Nietzsche

İyi günler.

• Allah Muhammed diyenler soyununca normal kapalı bir kız boydan normal bir fotoğraf koyarsa günah dimi

0|0
    0|0
  • bazi kisileri tenzih ediyorum ama din konusu oyle bir boyut aldi ki cevremde gordugum kapanan insanlarin bazilari arkadaslarina ozenerek bazilari bu durumu bir cikar amaci icin bazilari ise inancinin gercekten oyle olmasindan dolayi (ki bu az sayida) bu eylemi gerceklestiriyor. sadece sosyal medyada sergiliyor olmak degil hemen hemen hepsi makyaj yapiyor parfum sıkıyor usulune uygun olmayan sekilde giyiniyor. kapali olmak bir marifet degil benim de aklimda koca bir soru isareti olanlar.

1|0
    0|0
  • niyeti iyi olanlar olabilir mesela ben koyarım ama toplasan 5i geçmez ve ben eskiden kullanıyodum onuda ablamlarla konuşmak içindi yani dediğim gibi niyetleri iyi olabilir

0|0
    0|0
  • Hakkaten sanane?

0|0
    0|0
  • içlerinde yatanı buralarda daha güzel sergiliyorlar

2|0
    0|0
  • Onlarin beyni acik kafalari kapali sadece. Oyle kizlardan hep uzak durmusumdur dururum da. Acik olsun kapali olsun onemli degil insan ama beyni kapali olsun ve bunun bilincinde olsun yeter.

0|0
    0|0
  • Bu ulkede herkes nıye bırbırıne karısıyor saygı duymak yerıne?

0|0
    0|0
  • Basortusu süs ortüsü olmusta ondan

1|0
    0|0
    • Aynen işte beni anlayan biri bak hele o kadar zorlarına gidip engel atıyorlar tartışmadan kaçıyorlar işlerine gelmiyor.

• Allah herkesi hidayete erdirsin içi surede bizleri
      Ne denilebilir ki ben erkeklerin ilgisini çekmek için kapanan kızları da duydum o yüzden ne desem boş onlara

• Aynen var öyleleri.

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...