Aog amacı olmayan grup hakkında ne düşünüyorsunuz?

Aog kız/kadın düşmanı bir topluluk, yer yer genel şeylere saygısızlık terbiyesizlik ettiklerinede az rastlamadım değil. Mizahı desen boktan, karakterleri desen boktan, ben aog sevmiyorum aogcularada hoş gözle bakmıyorum bide aogcu takılan kızlar var çok komik. Aogda birşeylere kızlar kadınlar yorum attığında bune lan banlayın ne işi var falan diye olay çıkaranlar bile oluyo hala ne mantıkla aogcuyuz diye geçiniyosunuz siz? Neyse, aog hakkındaki düşünceleriniz nelerdir? var mı bana katılan? haksız mıyım?

Güncellemeler:
Burda aogu öven kızlar, kendinizi aogdan sanmayın daha fazla komikleşmeyin canlarım sizin kendi cinsinize saygınız yoksa o sizin karaktersizliğinizdir izaha gerek yok sorumdan uzayın

0|0
6|6

En İyi Kız Görüşü

• Akılı Olmayan Grup diye özetleyelim o zaman.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

• Mizah amaçlı kurulmuş bir grup.
    Kadınları istemiyolar çünkü erkekler arası olan espirilere dahil etmiyolar çünkü eğlence anlayışları bazen uç noktalarda olabiliyo o yüzden.
    Zannettiğin kadar yararsız değil hatta bir ' çok yardıma muhtaç yoksul ve hasta insanlara yardım etcek kadar merhametli bir grup.
    Hiçbir ideoloji ya da dine hakaret etmeyen Türk milli değerlerine saygılı olan gençler topluluğudur.
    İnsanları tanımadan karakterlerine yorum yapamazsın bu tür önyargıyla bişeyleride düzeltemezsin.

1|0
    0|0
    • Önyargılı değilim ve oranın ne halt olduğunu biliyorum bana anlatma, yaptıkları yardımları milletin gözüne sokuyorlar bu merhamet değil gösterişcilik. Kadınları istememelerinin sebepleri ise çok açık açıklamaya da gerek yok

• Kime göre neye göreyi de ele alarak iyi yaptın bana göreyse çirkinlik yanlışa destek çıkmaktır başka bir arkadaşta video attı 14 dk demedim izledim, ve hala anlama sorunların var eleştirilen ve hedef aldığım nokta: gruptan kızların atılması değil veya kızların alınmaması değil, bu kararla birlikte gelen bayan arkadaşlara çok saygısızca hatta belaltı vurarak ezilmesidir. Grup kendi grupları dolayısıyla özel alan cinsiyet veya yaş veya başka birşey hatta burç ayrımı dahi yapabilirler, ama insan düşmanlığı ayrı olaydır hadsizlik ayrı olaydır hemen eleştirdiğimi gören insanlarda birşey uyduruyor işte kesin aogla birşey yaşadı adminlerle sorunu var gruptan falan mı atıldı vs benim birşeyi eleştirmek için bunu yaşamama gerek yok siz bu kadar sığ olduğunuz içinde eleştiri yapamaz olduk kesin artık

• Yanlışa destek çıkmaktır derken aha sizin yaptığınız, ve evet benim görüşlerim. Geçip gidebilirsin soldan soldan, hadi.

• kadınları almak istememe nedenleri, erkek erkeğe bir topluluk oluşturmuşlar. gitsin kızlar da kursun nolmuş :) sorun mu yani? onlar da erkek almasın mesela. komik paylaşımları var gibi ama takip ettiğim söylenemez.
    -içkiliydi bilmem ne
    -inci sözlük vs gibi sayfalar daha komik geliyor bana.

0|0
    0|0
    • Kadınları almak istememeleri evet saygı duyulması gereken bir karar fakat saygısızlık yapmak onlara hakaret etmek devamlı aşağılamak hadsizliktir seref yoksunluğudur ben hümanist olduğum için insan kayırma yönünden bakarken bazı avel kızların kendilerini aogcu sanmaları çok saIakça geliyor kimse kusura bakmasın insancıl olan kimse bu davranışı kabullenmez hangi cinse yapıldığının bir önemi yok aogcuyuz diye geçinen kızları eleştirmeliydim aslında asıl suç kendi çapında aogdan olduğunu sanan insanlarda

• Öyle geçinen kızlar var aog tshirtüyle gezen kızlar var

• saçma bence :)

• ben seviyorum kadın kız dülmanı paylaşımlarını görmedim bazı şeyler erkekler arasındadır buna saygı duymak gerekir paylaşımlarının çoğunu beğeniorum sado mua favorilerimden

0|0
    0|0
    • Cinsiyet düşmanlığının nesine saygı duymak gerekir? zekasız kendi hemcinsini korumuyorsun kendi cinsine saygın yok daha senin defol şurdan saygıymış

• Saçma saçma şeyler

0|1
    0|0
  • Senden duydum ilk. Ben de sinir oldum 😒

0|0
    0|0
    • Benden duyduklarınla değerlendirme, kimse bunu yapsın istemem zaten facede yorumları incelediğimiz zaman açıkca görüyoruz aleni şekilde. O yüzden kendin araştırıp edip kendince yargılara ulaşabilirsin arkadaşım. Bunlar benim düşüncelerim ama katılan olursa ne ala.

• Kadın düşmanı yazmışsın. Bende bir kızım yani nerden okursam fikrim aynı olur

Erkekler Ne Diyor 5

• İlk defa duydum

0|0
    0|0
  • AOG tayfa adamdır. O grup olmasa kafayı yerdim.

0|0
    0|0
  • İlgincmis

0|0
    0|0
  • grubu çok yanlış anladın kızlara yönelik bir şey yok sadece kızlar var diye büyüyor deniliyordu ve tek gecede bütün kızlar atıldı ve grub baya büyüdü daha sonraki kızlar ise bu olaydan dolayı gitmeleri isteniyor ve bir çok yardımları dokunuyor
    tamamen haksızsın yüzeysel olarak kendince saçmalamışsın

0|0
    0|0
    • grub zaten büyümeye çok musait, kızlar var ya da yok farketmez o grup büyüyecek. amaçları küçülmekse şayet, sadece bayanları değil erkeklerdende çıkarabilirlerdi, o yüzden boş yapmayın kardeşim. Kızları almışlar almamışlar ben burası ile ilgilenmiyorum zaten, olay şu ki insan kayırma ve saygısızlıklar var yorumlarda vs insanlara büyük bir saygısızlık var hakaret var, cinsiyet yargılaması dahi var. Yoksa istediklerini alırlar almazlar, sorun saygısızlık başka birşey değil yani anlamadan saçmalayan ben değil sensin

• kıyas genel olarak yapmadım üye kitlesinin iyi ve kötü olarak kıyas yapdım dikkatini çekersem bayan ve erkek ayrımı söz konusu degil temel fikir nere olursa olsun bir ırkçı bir pislik kötü insan vardır ve kötü şeyler herzaman göze batar

• Haklısın

• O kiz kadin olayini git bir arastir. gruba hic bakmadim ama webteknodan ya da goygoy youtubedan ac bak amaci olmayan grup videosuna

0|0
    0|0
    • Ne dediğin anlaşılmıyo hacı dayı

• Zirvalayan sensin kardes... adamlarin hicbi kotu niyeti yok o konuda. varsa uyelerin vardir... camur atma... sorunun bildirimlerinide kapatiyom cevap vermicem haberin ola

• Cevap veremeyeceksin de ondan, hadi kaç selametle

Yükleniyor...