Ülke Ekonomisi Kötü Durumda mı Sizce?

bakiyorum surekli gezdigim magazalar dukkanlar bir bir kapanmis.. cogu kepenk indirmis.. bir tanesi yazmis magaza camina '' ekonomi iyi iyi dediniz sonunda bizi batirmayi basardiniz. k. c. niza kina yakin '' aynen boyle yaziyordu.. sizin fikirleriniz neler arkadaslar?

Güncellemeler:
...

0|0
4|6

En İyi Kız Görüşü

• Evet yenimi anladin

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Ekonomi mükemmel derecede kötü fakat x partinin seçmenine gore ya dış güçler ya ekenomi cok iyi diyor. Yerli olan firmalari araplara, yahudilere ve yabancilara peşkeş çekerseniz sürünürken ağlamiyacak kimse gazeteye cikan tek rant haberi 900 milyonluk rant burdan hesap edin ne kadar daha peşkeş olduğunu

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Ülke kaos ortamında ekonomi de darbe alacak doğal olarak.

Dünya 'da var benzer sıkıntılar yer yer. Bakalım sonu ne olacak küresel dengeler değişirken daha neler olacak.

0|0
    0|0
  • bence 2000li yillarla simdiki yillar kiyaslanamaz bile o zamanlar cok kriz olmus ve Şu an zaten o krizli dobemleribyebdigimiz icin her yerde dukkan amagza var bankalar tiklim tiklim parayla dolu

0|0
    0|0
  • benim ekonomimden iyi😤😤😤😤😤

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Devlet verdiği parayı misli ile alınca koyunlarda aldıkları maaşın yaşam kalitesinin arttığını zannediyor.

0|1
    0|0
  • O ne hükumet politikasından ne de adamın basiretsizliğinden.. Tamamen halkın tüketim görgüsüzlüğünden... Büyük balıklar küçük balıkları yutup halkı köle durumuna getiriyor.

0|0
    0|0
  • ülke ekonomosi bizim elimizde olmayan sebeplerden ötürü kötü gibi

0|0
    0|0
  • süper marketler bitirdi

0|0
    0|0
  • Berbat

0|1
    0|0
Yükleniyor...