Calismakmi, evlenmekmi, okula devam etmekmi?

Size sormak istedigim sey simdi ben okul oncesi ogretmeniyim bir yandanda dgs ye hazirlaniyorum kadroya gecebilmek icin bu sene dgs ye giricem eger olmazsa bir kac okuldan bekliyorlar ordami calissam bilemedim? Yoksa tekrar dershaneyemi gitmeliyim bu arada 24 yasindayim birazda yasim geciyor gibi evlenmek icin felan napiyim cikamadim icinden bu arada bir adayim bile yok evlilik icin pat diyede olmaz aman ya bir yorum yaparmisiniz

Güncellemeler:
Guncel
Guncell

0|1
8|11

En İyi Erkek Görüşü

• İyi para alacağın iş varsa, çalışmak iyidir

0|0
    0|0
    • Iyi para alinir ama vekil ogretmen olacagim icin gecici bir sure olacak ben kalici bir is istiyorum herkes gibi bu yuzden okula yonelmistim aslinda

• Oncedenmi atanmisti atama ile vekillik ayri ama bagimsiz

• Öğretmen oldu, atanmaya başladı. Evlenince memleketine atandı ve 5 senedir orada devamlı

En İyi Kız Görüşü

• Adayın yoksa evliliği baştan bir ele zaten. Evlilik yapacaksın diye diğer şeyleri ertelersen ve ortada bir aday bile yoksa boşa oturursun sadece.

Sen de demissin, eğer olmazsa... Sınavına gir olursa oku. Olmazsa çalışırsın.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• sınavına girersin kazanırsan senin için güzel bir adım olur... kazamazsan okul öncesi öğretmenliğe devam edersin sonrasına dilersen evlenirsin... evliykende yine sınavına hazırlanabilirsin engel değil.. nasıl olsa devam eden bir işin var..

0|0
    0|0
  • Okull

0|0
    0|0
  • Okula devam.

0|0
    0|0
  • işe gir çalışmak nedir anla
    Arta kalan Zaman'da dershaneye git hazırlan
    24 yaşındasın mesleğini eline al akbabalar doluşur zaten

0|0
    0|0
  • Once o okullardan birine gir calis bu arada dgs ye hazirlan ve yine bu surecte kismetini bekle anladin sen onu :))

0|0
    0|0
  • Özel bir okulda çalışıp aynı zamanda evlenebilirsin.

0|0
    0|0
    • Yani okulu birakmi diyorsunuz

• Inşallah her şey gönlünüzce olur, iyi geceler...

• Tesekkur eederim amiim hepimizin insallah

• evleneceğin kişiye güveniyorsan evlenmek güvenmiyorsan okula devam et bence

0|0
    0|0
  • Hem evlen hem oku

0|0
    0|0
    • Bunu kabul edecek adam yok ve kabul etmesini bekleyende bir kadin yok

• Amiin cok teekkur ederim

• Rica ederim

• Okul her zaman en iyidir

0|0
    0|0
  • evlenmek

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Çalışmak

0|0
    0|0
  • Çalışıp evlenmek

0|0
    0|0
  • Daha yaşın var boşver okula devam et

0|0
    0|0
  • Çalışmak.

0|0
    0|0
  • Evlilik bir kenara dursun DGS ye gir olursa ordan devam edersin olmazsa diğer seçeneklere bakarsın

0|0
    0|0
  • Okula devam

0|0
    0|0
  • bnce çalışmaya basla. sonra evlen :)
    ilerde çocuklarına daha cok zamn ayirmak için okulu şu haliyle bırak :p bence senn icin daha iyi olur. ayrica gec yasta evlilign iyi olmyn yönlerini görüyorum

0|0
    0|0
    • Mesela

• henuz birbirini tanima firsati bulamadan evlenilmis oluyo. belki de yanlış karar verirsin. ayrıca evlensen bile hayatinin baharinda kendini eve tıkma sakın. sosyal olmana engel olacak biriyle evlnme

• Zaten twk amacim o cunku asla evde oturabilecek yapida bir insan degilim haklisin

Yükleniyor...