Ehliyeti Alalı 1 Ay Oldu Ancak?

Ehliyeti alalı 1 ay oldu ancak peder arabayı vermiyor :D
2 yıllık şoförlüğüm var ama hala vermiyor haftada bir işte akşam veriyim yarın arabayı temizle gez diyor öbürsü gün bulamıyorum kaçıyor hemen :D Full sıkıntı ya valla bıktırdılar beni ne arabaları varmış valla

ne yapmalıyım?

(Anahtarı felan çalamam beni yakalatır valla polise kardeşlerim

0|0
1|4

En İyi Kız Görüşü

• 😄😄 ilk aklima gelen anahtarlari yürütmekti ama çalma sen.
    iyisi mi büyüdüğünü olgun hareketlerle babanin gözüne sok. o da sana bu manada güvensin. bazen de galeyana getirip al arabayi.😀

0|0
    0|0
    • eig ici sağol. alabiliyon mu aracı?

• yorgunum. az sonra uyucak kadar :(
      ama genel olarak iyiyim , teşekkür ederim :)

• Kusura bakma anca gördüm hayırdır nasil gidiyor hayat

En İyi Erkek Görüşü

• Valla bizde öyle bisi yok peder nie gezmıon dıe dovuyo kanks

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 3

• dostum yavaş yavaş bu işler. orta halli aile babalarının arabaları kıymetlidir. benim pederde öyleydi artık veriyor. zamanla alışır. çok isteme araba yüzünden kapışmayım :)

0|0
    0|0
    • aynen kardeşim onun sıkıntısı birisine çarpmıştı vefaat etti çarptıgı kişi korkuyor oda valla işte günlük gezme oğlum felan diyor ama yok hala anahtar yok annemde ssen araba süremezsin deyip duruyo çıldırıyorum valla yaşıtların çarşıda arabayla biz oo birde diyorki kendi paranla kazan al diyor istersen 6 7 ye bir şahin alıyım ona bin diyor Allah Allah :D

• 7 şahine verecegine git 5 ay falan calıs 1000 lira at kenara ayda. babanım 7 ye 5 ekle peugeot 106 ya da 1991 EF kasa honda civic al. hem performans alırsın hemde şahin gibi çaça değil, sürüşünden de zevk alırsın.

• AYNEN KARDEŞİM BAKALIM şu an Bİ POLİSLİK MEVZUM VAR AÇIKLANSINDA İNŞALLAH

• Arabayı temizlettikden sonra pederin bulamayacağı bir yere çek deki otoparkciya verdim o güzel temizlesin diye sonraki gün sen toz ol ondan ince kalk git :D

0|0
    0|0
  • vermesin

0|0
    0|0
Yükleniyor...