Şehitlerimiz için ne kadar duyarlısınız?

Ben şehit haberi duyunca ağlıyorum, geceleri rüyama giriyorlar, aklımdan çıkmıyor, yemek yiyemiyorum. Ama ülkemizde zerre umursanmadığını görüyorum. İyice canım sıkılıyor, bu kadar alışmamalıyız. Orda canlar gidiyor. Sizler bu kadar mı duyarsızsınız? Yoksa vatan, millet, asker, polis ve şehit duyarlılığını taşıyor musunuz?

#tengribizmenen #AllahTürküKorusun #Allahyardıcımızolsun. Rabbim askerimize, polisimize yardım etsin, şehitlerimizin şehadetini kabul etsin ve ailelerine sabır versin

1|3
4|22

En İyi Erkek Görüşü

• nekadar üzülsem nekadar süzülsemde elim kolum bagli...
    Ama ben inaniyorumki, ilerde güclü TÜRKiye yeniden dirilecen, sanli TÜRK budun tekrar güc kazanacak. Cünkü genclerimiz git gide TÜRKcülüge dogru gidiyorlar, yaslilarimizi bir kenara birak,... Onlardan is isten gecmis, laf anlatamazsin onlara sen. Asil hedefimiz gencler olmali

2|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bir seneyi geçti akan kan durmuyor çözümü esirgeyenler düşünmedikçe biz yanıyoruz ve yandığımızla kalıyoruz.
    Tüm terör örgütleri ve destekçilerinin birbirini kırmasına dua ediyorum artık bu akşam yine Şırnak'ta saldırmış k... ler.

Bombaları roketleri kendilerinde patlasın bir fidan daha ölmesin.

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• Star haberin ne zaman hastaneler ziyaret ettiğini gösterse gözlerim doluyor ve yavaş yavaş gözyaşları akıyor. Alıştırıldık işte adam diyor ki bize gazi olmak veya ölmek koymuyorda halkımızın hiç umrunda değiliz en azından bir geçmiş olsun deseler yeter diyor

1|0
    0|0
  • — İçim de ki duyarlılığı şimdilik saklıyorum. Zamanı çok yakında gelecek.
    — Aslında çok şey yazmak isterim ama hislerimi içimdeki vatan aşkımı inan buraya aktaramam. Sadece öldürmek istiyorum. Masum insanların canını yakan herkesi öldürmek.

1|1
    0|0
  • Hicbirimiz duyarli degil sehit abimizin cenazesine katildim herkes dagildi uzaktan izliyorum yanlizca esi babasi ve annesi mezarinin basinda eminim ordaki herkes anlik duyguyu yasadi evine gidince yine acti tvlerini gulup eglenmeye devam etti.

1|0
    0|0
  • Askerlerimizi şşehit ettirenler mecliste tepede. Milletin şehit umrunda değil umrunda olan tep şey para erzak vs

1|1
    0|0
  • berbat hissediyorum kendimi

1|1
    0|0
  • Amin ya rabbil alemin

2|1
    0|0
  • Ates düştüğü yeri yakiyor. Allah tum sehitlerimizden razi olsun. Onlari cennetine alsin. Alismamamiz gerek.

1|0
    0|0
  • Normal karsiliyorum bazen duymuyorum bile. Neye uzulecegime sasirdim hayat berbat intiharin eşiğine gelmişim. Adamlar şehit olmuş kurtulmuş daha ne olsun ne güzel iste keşke bende şehit olsam nerede. Olmadi kafama uçak dussede Ölsem :)

0|0
    0|0
    • Sen kendin için ölmeyi düşünüyorsun ama onlar senin için şehit oluyor

• Sen ölmekle şehit olmayı karıştırmışsın, önce bu farkı anla.

• Fark etmez diyorum kardeşim. Cephede de savasirim başka türlü de ölürüm. Ben kötü birşey demedim. latin kisasi diyorum ki hayatin berbat uzulecegim çok şeyim var sira gelmez o kahramanlara

• Allah Şehitlerimize Rahmet Etsin... Şehitlerimizin Ailelerine Sabır Versin... Amin <3

2|1
    0|0
  • Allah rahmet eylesin ailesine sabır versin

1|1
    0|0
  • güzel konu ama burdakiler etek altlarını konu yapıyor

1|1
    0|0
  • Alttaki tengiriyi mengiriyi gormeseydim belki de doğru söylüyor dur diye düşünüyordum. Ha senin çok bilgisiz oldugunu da anladim Tengri diyorsun sonrada allah turku korusun diyorsun git önce inandigin şeyi biraz oku arastir sadelestir öyle konuş agizin sadece laf yapmasın bari dolu yapsin

0|0
    0|0
    • Ben de senin bilgisiz olduğunu anladım 😃 yorma sen kafanı boşver 😉

• Heehehe peki bakalım sizinle ugrasmaktan hiç hoşnut olmuyorum çok yoruyorsunuz adamii😥

• ''Ben şehit haberi duyunca ağlıyorum, geceleri rüyama giriyorlar, aklımdan çıkmıyor, yemek yiyemiyorum. '' bu tür saçma salak davranışlarının ne şehitlere faydası var nede duyarlı olduğuna... Ağlıyorum zırlıyorum diyerek duyarlı olunmaz. Git dua et kuran oku şehit ailelerine yardım et çocuklarının eğitim masraflarına katkıda bulun vs bişey yap. Gelmişin burda laf olsun prim olsun ya mk ağlıyom zırlıyom rüyama giriyor sktr lan ordan at yalanını skeyim inananı. Irkçılığında lüzmu yok. DURUMU LÜTFEN ŞİKAYET EDİN

0|0
    0|0
    • Sen hangi karakterinle bana bunları yazıyorsun. Ben şehit aileleriyle gönüllü çalışmalar yapıyorum zaten. Sen gibi burda boş laf etmiyorum. Irkçılığa gelince, askeri polisi savunmak ırkçılık olmuyor beyin yoksunu

• hala abidik gubidik konuşuyor mk

• Sen 1 şehit verdin belki ama ben 3 şehit verdim bu operasyon sürecinde. Tanıdıklarım hep doğuda operasyonda şu an. Açtırma ağzımı bir vatan sevgisi sende yok. Bombaların arasında yakınlarım. Sen orda oturup prim yapma diye zırlarken ben burda son dakika haberleriyle vakit geçiriyorum. 3 canım gitti. Bunları da prim yapmak için değil, sen duy diye söylüyorum. Prim yapacak olsam en başından yazardım hepsini. Şimdi dediğim gibi şehit yakınısın diye bir şey yazmıcam, sen de buna layık ol ve artık küfür etmeyi kes ! Hayırlı ramazanlar (!)

• Hükumete sövüyorum

0|1
    0|0
  • Allah askerlerimiz korusun vatansız kalmayalım

1|1
    0|0
  • Mevzu duyarsizlik mevzusu degil anlaman icin biraz hayat tecrubesine ihtiyacin var

0|0
    0|0
  • Tabi insan kötü oluyor allah mekanı cennet eylesin

0|1
    0|0
  • Duâlarımdan eksik etmiyorum.

0|1
    0|0
  • teröristlere karşı kinim gittikçe artıyor

0|0
    0|0
  • Analarına babalarına allah yardım etsin ne diyelim.

0|0
    0|0
  • hiç umrumda olmuyor açıkcası insanın amacı ölmek zaten onlar diğer tarafta mutlular bizi kim kurtarcak ölüm allahın en büyük lütfudur.

0|0
    0|0
    • Onlar senin için ölüyor onların aileleri senin için çocuklarından eşlerinden kardeşlerinden ayrılıyor. Vefasızlık örneğidir bu

• Ölüm güzel şeydir. Bende şehit olmak o mertebeye ulaşmak isterdim.

Kızlar Ne Diyor 3

• Çok üzülüyorum, en çok üzüldügum ise insanların umursamamasi.. Allah şehitlerimizin mekanını cennet eylesin ailelerine de bol sabır versin. Allah görevde olan bütün askerlerin ve polislerin yar ve yardımcısı olsun

1|1
    0|0
  • Zerre umrumda değiller. İki tarafta. Bu savaş kirli diyorum. İkitarafa da karşıyım.
    Şehit olduklarını da sanmıyorum. Yaşasın insanlık ve siviller diyorum.

0|0
    0|0
    • İnsanlık sana da gelir umarım bir gun..

• Hümanist olduğum için böyleyim ya zaten

• Humanistlik bu demek değil. Madem insancılsın da şehitler neden umrunda olmuyor? Nasıl humanistlik bu. Yaşın 18 henüz çok kuçuksun, ergenliği atlattığında göreceksin gerçekleri. Şu anın modası hümanistlik. Ne olduğunu bilmeden..

• Ben erbil turkmeniyim ve evet görunce ağlıyorum ve çok üzülüyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...