Kızının saçlarını mora boyatıp, burnuna piercing koluna da bir sürü dövme yaptırsa ne yaparsınız?

Benim babamın hoşuna gitmiyor ama biraz yalakalıktan sonrs bir şey de diyemiyor sjshsj hatta hepsini yaptırırken yanımda götürdüm

0|0
22|16

En İyi Erkek Görüşü

• Bisi yapmam ne b0k yerse yesin :D

1|0
    0|0
    • Bunları yaparken yanında seni de götürürse peki xjdh

• Valla babama benimle gelmesini söylediğinde gelmem dedi ama tıpış tıpış geldi.

En İyi Kız Görüşü

• Bir şey demem severim öyle şeyleri 😄

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Ne diyeyim kızın mı var derdin var derdim :(
    Çocuk iyi bir şey değil hep söylerim..

3|2
    0|0
  • Gel otur bakalım kızım neyin var anlat. Seni bu istediklerini yqpmaya iten sorunların nedir. Neden farklı olmaya çalışıuorsun derim eğer söylediği şeyler mantıklıysa desteklerim onu aşırıya kaçmadığı sürece. Ama topluma karışması gerekiyor ise yani maddi olarak birbirimize yetmiyorsak böyle yapmaması içim elimden geleni yaparım. Bahsettiğin tarzıbende çok severim koyu metalciyim. Saçları uzun ve küt keçi sakalı göğsünün altında fualleri gudıpına kadar uzatan biri olarak bu tarzımdan dolayı pek çok yerde hem iş hayatımda hemde toplumda yer bulmakta zorlanıyordum. Param yettiğinde bunları takmadım amaparamın yetmediği yerde insanların kabullenmesi için normal sradan erkek tipine ve giyim tarzına döndüm gibi işte.

0|0
    0|0
    • Daha çocuğun olacak, büyüyecek falan her şey rahat olur o zaman. Şahsen ben üniversiteyi bitirdiğimde normal bir görünüme bürünmek zorunda olacağımı sanmıyorum.

• Umarım kalmazsın ama hayat insanı nereye çrkeceği belli olmuyor. bir bakıyorsun vezirsin bir bakıyorsun rezil yani en azından bende böyle benimkisi biraz zor hayat

• muhtemelen annesini örnek alıyor diye bişey demezdim zaten benim kızım olana kadar biraz daha modernleşmiş olur dünya. ayrıca dövme için babası dururken başkasına para verirse darılırım :) ne şanslı kızım olacak la :D:D

1|0
    0|0
    • Cidden çok şanslı olacak jkfhdk

• Ailemin yaninda olmayali 6. senem ve kolum gogusum dovme kapli karismaya hakki yok hic birinin farkindalar

1|0
    0|0
    • Yanında olsalar da karışmazlardı diye düşünüyorum şuana kadar gördüğüm bütün otoriter ebeveynler lafta öyleydi

• Herkesin kendş beyini düşüncesi var ilerde bir sorun olucaksa onun sorumluluğu altında olur

1|0
    0|0
  • Bir şey yapmam yanlış olduğunu düşünmüyorum çünkü

1|0
    0|0
  • Benim öyle bir kızım olamaz. Evlatlıktan redd ederim

1|0
    0|0
    • Sonra bu ülkenin mutsuzluk oranı neden bu kadar yüksek jdhsjdn ne bu gerginlik

• Bununla mı mutlu olacak? Gitsin birilerine yardım etsin, hayırsever davranışlar yapsın öyle mutlu olsun. Saçma sapan alışkanlıklar ve kötü davranışlarla mutlu olacaksa gitsin başkasının kızı olsun

• Sevmem oyle tipler

0|0
    0|0
  • Itici kiz tipi :D

0|0
    0|0
    • ütücü küz tüpü

• i harfini kullanıcaktım ama cümlede bir şeyin değişmediğini farkettim dhdhd

• Hahaha senin açından kötü olmuştur :D

• Pek Hoş Değil

0|0
    0|0
  • Eve almam

0|0
    0|0
  • Anasını sikerdimmmmmm

0|0
    0|0
    • Primat gibi davranmamayı öğreneceksiniz.

• Tamam sensin.

• Allah basa vermesin

0|0
    0|0
  • Cebine eroin koyar polisi ararım.

0|0
    0|0
    • Babam da böyle düşünüyordu muhtemelen ama tıpış tıpış yanımda geldi xmdj

• *cevabım yok saçmalayıp gideyim bari" cümlesi.

• :D sende haklısın

• benim oldukça beğendiğim bir tarz saçı hani pembeden griye doğru boyuyorlar ya ona bitiyorum zaten kadın olsam Christy Mack gibi biri olurdum herhalde :D

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 21

• Gider birlikte yaptırırız, ben seviyorum ve benim ailem karısmıyor, işi ciddi boyuttq abartmadıgı sürece yanındayım👍

1|0
    0|0
  • Istedigi renk yapabilir onun saçı ama deldirmesine karşı çıkarım

1|0
    0|0
  • yaptırabilir

1|0
    0|0
  • özgür bir dünyad yasıyoruz seçimler ve yasananlar ona ait kendi hayatı bişey demezdim dövme yaptırmak kötü biey değil

1|0
    0|0
  • Kıyamazdım ama belli bir yaşı geçtiyse engelde olmazdım

1|0
    0|0
  • Birsey demem gider birlikte yaptirabiliriz hatta 😏

1|0
    0|0
  • icinde kalmasın bir dönem yapabilir :D

1|0
    0|0
    • Piercing ve saç neyse de dövmeler dönemlik değil djdj

• Tokatı yer

1|0
    0|0
  • kızımı geri getir ırıspı derim :D

0|0
    0|0
  • Yaptıramaz

0|0
    0|0
  • Benim çocuğum öyle özenti olamaz.

0|0
    0|0
    • 100 kızdan 10'u böyle ama özentilik öyle mi kdhdk geri kalan 90 kişi birbirinin ikizi gibi ama orijinal dhhd

• Diğer kızlarda ozeniyor ama yaptiramiyor bazi sebeplerle. Hepsi değil ama

• Çok şükür derim o durumda, iyiki kızım yokmuş

0|0
    0|0
  • Psikologa gotururum

0|0
    0|0
    • Ortads psikolojik rahatsızlık yokken?

• Yaptırdıysa geçmiş olsun. Ama haberim olsa istemezdim doğal güzel olmasını tercih ederdim

0|0
    0|0
  • bir kıza hiç yakışmıyor kollarına bir sürü dövme falan aşırıya kaçmadığı sürece yaptırabilir ama

0|0
    0|0
  • izin vermez muhtemelem dovmeye, lakin bende ona para ödetmeyecegim icin bir iki laf yapar ve unutur

0|0
    0|0
  • Biktim renkli kafa gormekten sus köpekleri gibi oldu kızlar rengarenk sac nedir ya

0|0
    0|0
    • Süs köpekleri rengarenk mi? Genelde kahverengi, sarı veya siyah olur köpekler:)

• Demek ki kopekten daha beter bir durumdasiniz durum vahim :)

• Köpekleri hakaret unsuru olarak kullanacak kadar zavallı değiliz neyse ki

• döverim sacını basını keserım kızını dovmeyen dızını dover dedelerımız oyle demıs :D

0|0
    0|0
    • Kadın düşmanı kadınlar kadar beyin fakiri bir güruh yok

• Umarım kısır olursun, senin gibi iğrenç insanlar anne olmayı haketmiyor.

• ben cocugumu cokda ıyı yetıstırırım sen merak etme topluma saygılı aılesıne saygılı dınını ve geleneklerını bılen salak salak amerıkan ozentılerıne kapılmayan kendı vucudundan saç rengınden memnun olan ve tatmın olabılen herseydende once karsıdakıne karsı sevıyesı olan yanı anlayacagın benım cocugumun dayagı hak edecek bır ozellıgı olmaz ama olursada senden cok daha ıyı yetısecegıne emın ol

• Naptin kız sen derim 😱😱

0|0
    0|0
  • ben bı dur derım sen napıyon sersem evlat derım :D

0|0
    0|0
  • çok abartırsa olmaz

0|0
    0|0
Yükleniyor...