Yakın arkadaşım olsun isterdim?

Bende yakın arkadaşım olsun isterdim ne bileyim aynı kıyafetleri giydiğimiz bizde kalsın sabahlayalım her derdimi anlatayım güveneyim ama bende bir sorun var bir insanın bir huyunu sevmedim mi onunla bırakın yakın arkadaş olmayı normal arkadaş bile olamıyorum bu acaba psikologluk bir durum mu yani bu sorun mu acaba yani birini sevmeyince ölümüne sevmiyorum konuşamıyorum onunla öldürmek istiyorum arkadaşım dediğim çok az insan var zaten anlamıyorum bu insanlar birbirine nasol güveniyo bende çok isterdim dürüst ve güvenilir bir dost ama ömrüm boyunca onu bulamıyıcam galiba derdimi kitaplar okuyarak unutmaya çalışıyorum anca hiç kimseyle bir konuda konuşamıyorum güvenmediğim için ve aslında belli etmiyorum bunun beni üzdüğünü ama bazen canıma tak ediyor işte yazıyorum böyle

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• Sohbet arkadsıyla başla belkı olur

0|0
    0|0
    • Nasıl sohbet edicem ki

• Sende 👍😉

• teşekkür

En İyi Kız Görüşü

• Pek normal degil. Yani insanlar mukemmel olamaz. Zorunda da degiller. Her insanin kusuru olur. Ama birisi arkadasin olunca gormezden gelirsin bunlari. Mesela benim en yakin arkadasim sevmedigim ve ya beni inciten seyler de yapiyo bazen ama ondan vaz gecemem. Cok durust, bana deger veren biri. En yakin arkadas da aslinda aşik oldugun kişi gibidir. Yani bir tane olur, hic vaz gecemezsin. Ne yaparsa yapsin onu kayb etmeyi goze alamazsin.

0|0
    0|0
    • Haklısın ama bunu kontrol edemiyorum ve şöyle bir şey var mesela iyiyim konuşuyorum birisiyle başka biriyle yakın oluyo ya o zamanda hiç istemiyorum 3. Kişi gelsin yani birisi varsa 3. Kişinin yanımıza gelmesini istemiyorum

• Teşekkür ederim

• Rica ederim

Erkekler Ne Diyor 4

• İsteyince olmuyor işte..

0|0
    0|0
  • yok mu kankin

0|0
    0|0
  • Yettim gayri senin derdinin dermanı olmaya geldim

0|0
    0|0
  • Insanlara güvenmiyoruz sadece güveniyormus gibi davraniyoruz.

0|0
    0|0
    • Hiç samimi yapamıyorum bunu öyle samimi gözükmeye çalışan kızlarında ağzına bir tane vurmak istiyorum bak yine sinirlendim

• Sende güven sorunu değil özgüven eksikliği var o zaman. Kizma ama çirkin olduğunu falan mı düşünüyorsun?

• Çirkin olduğumu sanmıyorum ama güzel olduğumuda sanmıyorum

Kızlar Ne Diyor 2

• Sürekli böyle düşünüp durduğun için beynin bunu bu sekil kabullenmiş o yüzden böyle oluyor bence bu sekilde düşünmeyi birak ve etrafindaki insanlara daha olumlu daha ılımlı ve daha hoşgörülü yanaşmayı dene o zaman iyi bir çevre edinecegine eminim. Insanlari olduğu gibi bırak onlar öyle çünkü değistiremezsin özellik sevmiyorum gibi seyler diyemessin o zaman sen kötü arkadaş profiline sahip olursun

0|0
    0|0
    • Konuşunca herkes seviyo komiğimdir falan hatta ama lanet olsun ki elimde değil bir sevmediğim huyunu göreyim daha konuşamıyorum samimi olamıyorum ya

• Her şey seninle başlar - Mümin Sekman siddetle tavsiye ederim

• Teşekkür ederim

• Bende oyleyim ama şöyle düşün senin herşeyin çok mu iyi mutlaka seninde kötü tarafların var

0|0
    0|0
    • Öyle tabii ki artık kötü biri olduğumu düşünücem insanın hiç mi yakın arkadaşı olmaz ya kıskanıyorum olanları görünce

• Hiç yok sıfır konuştuğum insanlar var ama onların yakın arkadaşları olduğu için muhabbet kuramıyorum gidip ona anlatacak çünkğ biliyorum güvenmiyorum kimseye kimse samimi gelmiyo

• Gerçek samimi olmasını istediğin insanlar mutlaka çıkar karşına bende bu şekilde umutluyum

Yükleniyor...