Trafıkde yanımdakı cocugun yaptıkları?

ben turbanlı bır kadınım otobute pecere kenarında oturan cocugun yanına oturdum ellerı bana deyıyordu sora sureklı seyıne dokundu yarım ve kalcalarımı elledı ahhh dıye bıses cıkardı ve pantlonu ıslandı neyaopıcamı bılemedım cok utandım ıslaklık bellı lmasın dıye cantasını koyup uyudu hıcbısey olmamıs gibi bosaldımı sizce?

0|0
6|19

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Baksaydın ters ters? Sapık her yerde senin türbanlı olup olmaman bişi değiştirmiyor, sapıkların sapıklık yapması için de illa ki açık giyinmiş olmak gerekmiyor maaleseef. Her yerde bu terbiyesizlerden var..

1|0
    0|0
    • baktım ya cok profesyonel hafif hafif dokunuyor anlmıyosun. Ve yolda görsen cok yakısıklı cocukdu yapmaz dersın böyle seyler

• Pardon da sen de çok anlıyorsun bu işlerden belli ki, profesyonel derken? Ayrıca yakışıklılıkla bunun ne alakası var? Sen belli ki çocuğu beğenmişsin yaptıklarından da o kadar rahatsız olmamışsın ki ne kalkmışsın ne de tepki vermişsin. Hiç kusura bakma hiçbişi yapamasa insan kalkar ordan. Ya trolsün ya da...

Erkekler Ne Diyor 18

• Troolll

0|0
    0|0
  • Bu soruları yemiyoz troliçe

0|0
    0|0
  • bak sen şuna kötü çocuk

1|0
    0|0
  • Yok artık

1|0
    0|0
  • sen turban gıyme bosdan yere senın sevabın falan yok ne bıcım ınsanlarsınız sız gostermelık kapanıyosunuz allah dın kıtap sonra burda yok oksadı benı cocuk bosaldı vay allah goruyo bunları senı o turban kurtarmaz kasar sızın yuzunuzden kapalı ınsanlardan soguduk be

1|0
    0|0
    • nediyosun ya ben naptım utancımdan bişey diyemedim bagırsam neyi ispatlıycam daracık yer zaten

• işinize gelınce bagrıyosunuz ayrıca bosaldı veya bosalmadı neyı merak edıyosun ben kız olucam bırı benım kıcımı ellıyce k onun azına sıcarım sen burda bedeavadan hava atma merak edıyosan bı lavugu bosaltmıssın brovo rahat uyu bu gece

• Ses cikarmadin birde fotoğrafımı cektin pes yani

0|1
    0|0
  • yuh. anlamadınmı boşalmadığını. kalçanı elledi velet ses çıkarmadın foto çektin bide nası rahat olabildin sessiz kaldn böyle. sorduğun şey boşalıp boşalmamsı cokmu önemli bu

0|0
    0|0
  • sen erkeksin bayan değilsin

0|0
    0|0
  • Elleştin mi kız

0|0
    0|0
  • Oha adam bildiğin Lord Abaza

0|0
    0|0
  • Türbanlı sen çocuğun seni ellemesine ses çıkarmadın he? Pes diyorum

0|0
    0|0
  • Önünde şişkinlik var mıydı çocuğun?

0|0
    0|0

6 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 5

• bu kadar kolay boşalınacağını snamıorum

0|0
    0|0
    • yarım saat dokundu orasına yol uzundu onu ıslandı ama bılmıyorum ne olduysa artık

• yutandım bılmıyorum eve gıttım bende sulanmısım o ayrı konu

• Aynen yani maşşallah.. Bir de türbanlıyım diye detay vermişsin ama yanında biri böyle bişi yapıyor yarım saat boyunca ve sen ne rahatsız olup kalkıyorsun ne de bir tepki veriyorsun.. Pes ne diyim..

• Kalkamadın mı!

1|0
    0|0
    • ya pantlondn bllıydı ama kucuk sanıdım nohut gibi bişe ellıyordu :D

• Yavrum 2 saatlik yol diyorsun, 2 saat ayakta dursan ne olacak? Ayrıca başka yer boşalırdı otururdun belki? Kusura bakma da böyle pislik bir herifin yanında oturmaya değmez 2 saatlik yol. Daha bile uzun olsa ben hiçbişi yapamasam kalkardım

• @The_Queen aynen ben de. Ne yaparsam yapaym millete malzeme olmaktan daha iyidir, ellenmekten daha iyidir

• Troll un ebesini s*kmissin

1|0
    0|0
  • akil s*k değil ki millete sokasin

0|0
    0|0
  • Don't feed the trolls

0|0
    0|0
Yükleniyor...