Sınav günü hasta olmam gerekli ne yapabilirim?

Bu yıl hedefimden uzak bir sonuç aldım matematikten, istediğim üniversite gelemeyecek maalesef.
3. seneye kalabilirsem istediğim üniversiteye gidebilirim.

Ama ailem kesinlikle izin vermez. Edebiyat sınavına giremeyecek kadar nasıl hasta olabilirim?
Sınav bu pazar.

Güncellemeler:
Hafta sonu hasta olmam gerekli. Yardım edin

0|0
2|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bileğini kır yazı yazdığın ya da Çıkart bilmekte çıkmış bir kemik var skafoid kemik ondan ses gelene kadar bük ya da birine de elinden kolundan tutsun çıkarsın sağlıkçı olarak kendimden utandm tavsiyemden dolyı ama durumunu anlyrm

0|0
    0|0
    • Fiziki bir şey yapmak istemiyorum. Yüksek ateş, kusma, halsizlik vb. şeyler olmalı. Var mı bildiğin bir şeyler? :)

• Sınavdan önceki gün içersem sınava giremeyecek kadar ağırlaşır mı durum? Garanti olması lazım. Ayrıca b planım da olmalı.

• Tebeşir tozunu yut tamam mı o gün sabahında bir gün öncesinde buz ye 2 3 adet dondurma falan te enfiye al burnundan çrk o da hapşurtur bir 10 kez hapşurursun göznden yaş gelir dikkatli ol

• tebeşir ye

0|0
    0|0
    • Başka yöntem yok mu ?

• Sınava giremeyecek kadar ağır olur mu?

• ya az olsada çok olsada bişey değişmez çok az olsada sen doktora git işte ateşin var desin midem çok bulanıyo başımd çatlıycak de ik de öksür rapor yazar

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...