Arkadaşlar spor salonunda özel hoca tutmak para tuzağı mı yoksa gerçekten faydası var mı?

karar veremedim sizlere danışmak istedim

0|1
4|10

En İyi Erkek Görüşü

• Amaçların ile ilgili. Kısa sürede iyi bir vicudum olsun istiyorsan hem özel çalışma programını hem de beslenme programını yaparlar. Ayrıca antrenman sırasında sana hareketler konusunda da yardımcı olur. İleri seviyelerde forced replerde de yardımcın olur.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Gercekten iyi hocalar elbette var.
    Onu bulmak sikinti.
    Cokca arastirmalisin. Cigdem cakir olabilir, instagramina bakarsan gorursun bence isini cok seviyor.
    Besyo diye bir bolum bosuna yok. Spor fakulteleri bosuna yok.
    Mesela egzersizleri yaparken en dogru sekilde nasil yapabilirsin, hangilerini ne kadar yapnali, beraberinde nasil bir beslenme duzeni uygulamasin? Dogru bildigimiz cok yanlisimiz ve bilmedigimiz cok sey var.
    Mesela epben squattan once yaglarimizi eritmek icin egzwrsiz yapmamiz gerektigini, yoksa uat bacaklarimizin cok kalinlasacagibi burada okumustum... Bilmeden yapip hos olmayan bir sonucla karsilasabilirdim. Bosuna kurek cekmis olabikiriz. Ama cok dikkat etmen gereken sey ne biliyor musun? Egitimi almis olmasi... Okuku ojumamis bir seyi okumamis kendi cok spor yapip tecrube kazanmis diye soor hocaligi yapiyorlar, apor hocasiyim diye geciniyorlar. Onlara gitme cunku bayagi tip gibi diyetisyenlik gibi, saglik acisindan cok fazka degerler ve hesaplamalar yapiyorlar. Besyo okumamis birinin bilmesinin imkansiz oldugu seyler var... Besyo uzmanlari daha saglik yapar, unutma. Buna cok dikkat et. Kendisinin yillarca sporla ugrasmis olmasi onu besyo uzmani yapmaz, bu cok baska bir sey. Tipki benim yillarca hasta olup tedavi gordum diye doktor olamayacagim gibi. Kisinin degerlerine uygun, kisiye ozel bir porgrami en iyi besyocu hazirlayabilir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Tabi ki de faydası var. Hele ilk başlayanlar için kesinlikle tutulması gereken bir şey belki bir dönemden sonra gerek olmaz ama ilk başlarda kesinlikle tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • Ekonomi ile alakalı

0|0
    0|0
  • Hoca iyiyse iyi seni zorlar motivasyon verir ama fahis fiyatlar olmamalı

0|0
    0|0
  • cok faydalı spor hocasıyım hocam var

0|0
    0|0
  • Ben 9 yıldır spor yapıyorum hocamda vardı ve hala var paran varsa düşünme

0|0
    0|0
  • para tuzağı elbette :)

0|0
    0|0
  • var var

0|0
    0|0
  • Kesinlikle para tuzağı. Neden spor salonuna gidiyorsun? Spor için mi? Zayıflamak için mi?

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 3

• Aslında çok yardımcı olur sana. Hele birde yeni başlıyorsan kesinlikle özel danışabileceğin birisi olsun 😊

0|0
    0|1
  • Aslında birebir seninle ilgilenen hoca tabii ki daha iyi. Çünkü başı ne kadar kalabalık olursa herkesle ilgili detayları unutma olasılığı çok büyük.

0|0
    0|0
  • Para tuzagi

0|0
    0|0
Yükleniyor...