Dış görünüş ne kadar önemlidir?

Bir oda düşünün. O odada hayalleriniz , korkularınız , hobileriniz , anılarınız , size ait her şey var. Bir de bu odanın kapısını düşünün. İşte bu kapı güzelliğiniz. Ne kadar güzel olursanız ardınızdaki oda , o kadar merak edilir. Ama güzel değilseniz , odadakilerin de pek önemi olmaz.

Dış görünüş ne kadar önemlidir?

Güncellemeler:
Tipe bakanlar çoğunlukta hay maşallah !!

0|1
3|17

En İyi Erkek Görüşü

• Bir nebze önemlidir ama gelgelelim güzelliğin günleri sayılıdır ve eğer aradığın hayat arkadaşıysa kalbin güzel olması hepsinin onünde gelir.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 16

• Bence gunumuz neslinin en buyuk hastaligi bu, insanlar kendinize bakmiyorsaniz , adonisiniz , kaslariniz genis omuzlariniz yoksa; icinizde ne tasidiginizla ilgilenmiyor... birisinden soyle bir soz isitmistim : " kizlarin hayallerini beyaz atli prens susler ; boy pos, endam , guzel vucutlu vs. bu ozelliklerinin yaninda karakteristik ozellikleri cabasi, lakin her daim gozune guzel geleni secerler... aslinda yanlarinda arzuladiklari sensin ama gozlerine guzel degilsen hic sansin yok kardesim... anca akli basinda lay lay lom olmayan birsi seni secer " demisti... Nitekimde butun kiriklarim, yikintilarim.. hepsi bu sozleri iceriyor... ayni zamanda beni secen kadinda...

1|0
    0|0
    • Sakin ol öncelikle :D Yukarıda yazdığım şey de benim kırgınlığım zaten , çirkinler ölsün tarzında yazmadım :D Ki , benim beyefendim de çirkindir. Yani en azından 2 arkadaşım ve 1 kuzenime göre :P Diğer yorumlarda da gördüğüm üzere , kesinlikle haklısın. Lay lay lomcular...

• Sanirsam sarmadi uzaklasma vakti geldi 😂

• 👋 👋

• önemlidir birazcık

1|0
    0|0
  • altından bir kapı düşün. merakla içeri girmek istiyorsun ve bunu başarıyorsun. içeride gördüğün manzara karşısında şoka uğruyorsun. bildiğin tuvalet ihtiyacını geçirdiğin bir yer. tavan arası kapısını düşün birde. kapı tahtadan ve sıradan. lakin arkasında servet olmadığı ne malum?

2|0
    0|0
  • Insanlar, var oldugu maddeleri bilmedigi icin bu sekil davraniyor, halbuki herseyin bir bedeli vardir. Sadece bazikilerin safi bellidir, bazikilerde cekirge gibi sekip dururlar.

1|0
    0|0
  • Davranışları önemlidir benim için ayna gibi olması gerek ben gibi birini istiyorum karşımda öyle birini bulursam eğer onu kaybetmemek için kendime bile çeki düzen veririm hoş içime aşık olmuş bir kadın onu bile önemsemez :)

1|0
    0|0
    • Bende de o var ya... Siyasi ve felsefi görüşlerimiz uyunca bir hoş oluyorum :D

• Dalga geçiyorum bea :( Kimse ölmesin. Ama kalmakta ısrar eden olursa da güç kuvvet uygulanır yani :/

• Soyu düzükleri sevmem ben hümanist onlarıda sever ondan :)

• benim için önemli , dışını beğenmediğim evin , içini de merak edip girmem

1|0
    0|0
  • Baya önemli.

1|0
    0|0
  • bakımlı olması benim daha çok önemli

1|0
    0|0
  • ÇoooOok

1|0
    0|0