Bu kadın doktorlardaki ego nedir böyle yaşlı adamı azarlıyor?

İnanın erkek doktorlarda bu kadar ego yok. ayakta zor duran adamı azarlıyor. Üstelik hırsızlıkla suçluyor resmen

0|0
6|2

En İyi Kız Görüşü

• Herkes doktor kadına yükleniyorda kusura kalmayın ama ben hak veriyorum. Çünkü o kadar çok hırsız ve dolandırıcının olduğu bir yerde kapısını kilitlemeden gitmenin pişmalığını ve bu yüzden doğabilecek sorunların söylenmesi sonucu kadın sorun yaşamış. Eğerki ülkemde insanların olduğu bir yer olsaydı kapını rahatça kitlemeden gidebilseydin hırsızlık gasp vs olmasaydı güzel ülkemde o zaman bu kadının yaptığını gerçekten anlamak zor olurdu. Ama tüm bu sorunların dizboyu olduğu bir ülkede kadın az bile yapmış diyesim geliyor. Mesai saati dışında izinsiz o adamın orda ne işi var oturcak yermi yok hastanede de oraya girmiş. Hırlımısın hırsızmı derim bende ve SONUNA KADAR HAK VERİYORUM O KADIN DOKTORA.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• genelleme yapılacak video değil, olayın ne başı belli ne sonu

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Kadının üslubu ve bağırması gerçekten çok yanlış. Çizgisini koruması gerekirdi. Fakat şöyle bir durum var ki amcanın da açık kapı gördüğünde girmemesi lazım hastaneye. Yine de bağırması çok yanlış.

0|0
    0|0
  • Of lanet olsun ya
    Bu meslekle alakali bişey değil insanlikla alakali bişey karakterle alakali
    Insanlar cok kotu olmaya başladı gerçekten

0|0
    0|0
  • sorma yaa doktor olmuş ama insan olamamış

0|0
    0|0
  • Adam ayakta duramiyor yaptigina bak sanki odasini yicek sanirsin basbakan çok sinir oldum cok istiyosa odasinin kapisini kilktleyip gitseymis buradakiler oyle yapiyo valla çok sinir oldum önce insana sevgiyi saygıyı öğrensin sırf para icin meslek yapmasin !!! Sağlik bakani olsam iki dk durmam atarim bunu.

0|0
    0|0
  • Olayı cinsiyete indirgeme.

0|0
    0|0
    • Daha öncede böyle olaylar yaşandı hepsi kadın bazıları hemşire

• Dünya çapında istatistiklerle mi geldin? Buna benzer haberler de gördüm, erkek doktor olan. Ama illa kadın düşmanlığı yapacağım diyorsan benden uzak dur.

Erkekler Ne Diyor 1

• Saygı denilen bir şey yok ki şu doktorlarda.

0|0
    0|0
Yükleniyor...