Böyle Bir Trafik Lambasıyla Karşılaşsan, Ne Yapardın (Dipnot: Trafik Kurallarına Uy Yayalara Yol Ver ) ?

Böyle Bir Trafik Lambasıyla Karşılaşsanız Ne Yaparsınız (Dipnot: Trafik Kurallarına Uy Yayalara Yol Ver ) ?

Tam karşıya geçmeye hazırlanıyorsun bir anda inat değil mi hepsi yandı bu durumda ne yapılması gerekiyor gecenin bir yarısı bu arada tepkiniz ne olurdu güler misin ağlar mısın :)

Gecenin Lafı
"Gece gözlerimin içine baktı; biçimsiz, kör, sonsuz ve sınırsız. Hiçbir şey dokunamadı karşımda duran geceye o an."
Böyle Bir Trafik Lambasıyla Karşılaşsan, Ne Yapardın (Dipnot: Trafik Kurallarına Uy Yayalara Yol Ver ) ? #pilavüstü #içimdenbirşeydemekgelmiyor #Nehalinvarsagör #TipimDeğilsin #Trafiklambasıtribi #Yakbirsigarakeke

0|1
6|8

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

Erkekler Ne Diyor 7

• Hiç şaşırmam doğrusu imamlardan vali kaymakam olursa..

0|1
    0|0
    • Aynen öyle hatta akraba evliliği styla gibi :)

• @Fastandeep Şunu unutma Yahudi Nakşibendi tarikatini kullanıyor ve o tarikatte Türkiyeyi kullanıyor.

• Olsun hepimiz yahudiyiz 😆

• dönüp bakmazdım bile :D

0|1
    0|0
  • Beklerim çok dikkatli geçerim vardır bir bok kanka bu işte ama ben ne olduğunu bilmiyorum 😀

0|1
    0|0
  • duramıyorsam gelen düşünsün derim durabilme imkanım varsa 3 kulhu bir elham okurdum :)

0|1
    0|0
  • Mübarek senin şu soru detaylarını okusan kitap okumaya gerek kalmiyor😂

0|1
    0|0
  • fotoraf çekip whatsapp ihbar hattına bildirim yollardım

0|1
    0|0
  • trafik lambası da trip atıyor :D

0|1
    0|0
Yükleniyor...