ANNEM BİR BAŞKASIYLA GÖRÜŞÜYOR SİZCE NE YAPMALIYIM?

Babam 1 senedir işi dolayısıyla İsrail de çalışıyor ve ben annemin o günden bugüne kadar neler yaptığını ufak tefek sezebiliyorum. Ama kimseyede bir şeyler diyemiyorum annemle aramızda biraz sorunlar oldu ama beni yanıltmaya çalışıyor ve bugünde mesajlarını yakaladım misafirimiz var diye bir şeyde diyemedim demeyede korkuyorum büyük kavga çıkıcak çünkü elimde olsa saçını başını yolarım ama işte ne yapcağım bana fikir verin lütfen annemi sevmiyorum

Güncellemeler:
valla başkalarını ayıplarız ya annemin yapacağı aklıma bile gelmezdi birde gelmiş bana hayat dersi veriyor kadın gerçek nefret ediyorum ailenin yüz karası

1|1
5|22

En İyi Erkek Görüşü

• Tel Aviv kenti tehlikelidir... Annenizi de yetiştirenler, sizi yetiştirenler gibi kimseler olduğu için, o da ne yapacağını bilmiyor. Ona kızmayın, benzer olaylar başına gelecektir. Anneniz bence duygusal bir ilişki istiyor, yani aşk; doğal olarak karşılamak gerekli. Babada odunluk varsa, neden istemesin? Odunluk, iyi ya da kötü olmak değil, "yeterince sevmemektir". Sizin de başınıza gelecek "odunluk" meseleleri. Bana inanmıyorsanız "odunluk" diye bahsettiğim konuda, bu sitede bir müddet takılın ki kızların aslında neye âşık olduğunu yeni baştan tanımlayın. Sakın demeyin; zavallı anneniz çok mahcup olur... Hem adamın nasıl biri olduğunu analiz etmeden olan yargı, büyük bir ön yargıdır. Büyük, çünkü hatanız "hüzün" olabilir. Ayrıca, sizi bir ömür boyu "yeteri kadar sevmeyi beceremeyecek" bir ebeveyniniz oluverir. Yapıcı olun, yıkıcı asla.

1|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bence annenin de bir kadın olduğunu unutuyorsun. Eşinin olmaması onunda cinsel noksanlık yaşadığı gerçeğini değiştirmez. Buda onu yanlışlara itmiştir. Çözüm ne inan bende bilmiyorum ama her ne olursa olsun eşine sadakat bence her şeyden önce gelir.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• Eminsen bildiği söyle uyar babamla sen mi konuşursun ben mi konuşayım diye sor tepkisine göre hareket et tabi once %100 emin ol durumdan

0|0
    0|0
  • Ooof of.
    Hepimiz düşüyoruz bu yanlışlara. Ama baban çok uzun süre terketmiş sizi. bu doğru değil. tamam mazerette değil ama sen çok kınama bence. belki oda pişmandır ama düşmüş birkere

0|0
    0|0
  • Uyar onu

0|0
    0|0
  • babana yapılan hakkında ne düşünüyosun bilmesi gerekmiyomu sence

0|0
    0|0
    • işte bende bu soruyu kendime defalarca soruyorum yani yazıklar olsun ben babama çok düşkünüm canımdan cok severim babamı ne yaparsa yapsın ki ona böyle bir şey yapması başta benim canımı yakıyor kafam çok karışık bilmesi gerekiyor ama tepkiside beni çok korkutuyor kimse kaldıramaz bunu öyle değil mi

• bence annenle konuş önce ona bir şans ver herşeyi arkasında bırakmasını söyle hala devam ediyorsa babanada yazık gerçekten anlat bence

• Yapacal bir sey yok maalesef

0|0
    0|0
  • anneni kendine zarar vermekle tehdit et

0|0
    0|0
    • umursamıyor bir kaç defa denedim evden kovmaya bile kalktı ama tek korkusu babam

• :( abi devir nereye gidiyor

1|0
    0|0
  • söyle babana yazık adam orda para kazancam sizi rahat yaşatcam diye çırpınıyo ananda başkalarıyla çırpınıyo ara söyle doğrunun yanında ol

0|0
    0|0
    • diyosun ya bide orda kendisine bir şey yapar diye korkuyorum adam zaten hayattan zevk almıyor bende bunu biliyorum

• yok ya bişey yapmaz korkma seni alır ananada yol verir bence

• kadına demişler mezarın bu burada yatacaksın kadın demış ki ben tek mi yatacam... bu memleket nereye gidiyor :S

0|0
    0|0
  • ben dövüyim mi böyle karılara fena uyuz oluyorum

0|0
    0|0
    • ya bende fırsat arıyorum da işte acaba o benim mesajlarını gördüğümü öğrendiğinde nasıl tepki vericek merak ediyorum o sırada dalıcam

• Kaç yasında annen

0|0
    0|0
  • oturup konusmalısın nedenlerını ogrenmelısın fevrı hareket etme anlama calıs dınle once onu

0|0
    0|0
  • Annen baya azmış sanırım

0|0
    0|0
  • eee kadinin ihtiyaclar var napsin.

0|0
    0|0
  • babana kanıtlarla beraber ulaştır parça parça değil hepsi bir anda

0|0
    0|0
  • bırak yazıktır onun da ihtiyaçları var. aynı durumda sen olsan nolacaktı kuruyup kalsın mı kadın

0|0
    0|0
    • saçmalama 3 kardeşiz biz elaleme rezil mi olalım

• elalem nerden bilecek

• Işte diyorum eşi ayri yerde yasarsa sıkıntı onunda cani istiyor tabikide

0|0
    0|0
    • aynen bunu bir kaç arkadaşım daha söyledi

4 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 4

• Aile içinde maddi sorunların haricinde sorunların olması bana hep çok fantastik gelmiştir. Bilmiyorum neden. Anneni uyar (gerçi öylelerini uyarmak zaman kaybı ama neyse) devam ederse annenin ailesine ve babanın ailesine anlat (yani ninene ve dedene). Onlar ne yapılacağını bilir. Sen karışma.

0|0
    0|0
    • amcam ve karısına anlattım baya sinirlendiler ama ortada tam bir şey olmadığı için yani onlar görmediği için yapcak bir şey yoktu baban gelince anlat dediler ve babanı bir daha yurt dışına gönderme kulağını çınlat dediler daha önce ayrılıklarındada böyle garip şeyler yasadıklarını söylediler

• 5 yaşında kardeşim var sırf onun gözünde yapmayım diye bir şey yapamıyorum ayrıldıklarında nolucak

• Eşin seni aldatsa ve bunu yakın çevren bilse sen de bilmek ister misin istemez misin? Kardeşinin kaç yakında olduğunun bir önemi yok. İhanet ihanettir. Baban öğrenmeli ve kabul ediyorsa öyle etmeli.

• Kendisini düzeltmesini söyle aksi halde babandan ayrılmasını söyle kendisi yapmazsa senin söyleyeceğini söyle

0|0
    0|0
  • Sen iyice eminmisin?

0|0
    0|0
    • daha önce emin olamaya çalışıyordum bugün mesajlarını görüm ve hepsini tek tek okudum

• onu çok denedim soruyor hatta senin benden alamadığın ne var diyor kavga ediyoruz bir türlü dile getiremiyorum

• Hazır sormuşken al bir evden çıkın kardeşlerin varsa senden küçük etkilenmesinler bir cafede oturun veya bir parkta sonra (biliyorum çok zor ama ) neye kızmış olabilirim sence kizacagim bir şey yaptın mı de ve konuya gir?

• yüzüne vur hesap sor

0|0
    0|0
Yükleniyor...