Çocuklara yapılan cinsel istismar?

Merak ettiğim bir kaç sorular var çocuklar bunları nasıl hatırlayabiliyor öyle aşırı derecede açık vs yapmak hatırlanıyor bu oranlar belirleniyor fakat küçük çocuklar sadece giyinikken bile kucağına alıp sürtünse bile bunu çocuk hatırlayabiliyor mu veyahut çocuklar bundan nasıl etkileniyor bilgilerinizi aktarır mısınız?

0|0
2|1

Kızlar Ne Diyor 2

• mantıken düşünelim biri gelip seni zorladı afedersin elledi en küçük ihtimal unutur musun? bir kere sen unutsan bile beynin alarm veriyo tehlike anında

0|0
    0|0
    • Tehlike anında veriyor vs olabilir fakat büyüyünce çocukluğumuzu yani 4 5 yaşımızdan önceki dönemi hatırlamayız bana araba bile çarpmış fakat en ufak fikrim yok bize de uygulanmış fakat biz unutmuş olabilir miyiz?

• hyr ister istemez aklına kabuslarna gelir

• Teşekkür ederim verdiğiniz bilgiden dolayı

• Neyin peşindesin? Neyi sağlama almaya çalışıyorsun?

0|0
    0|1
    • Hayır sağlama almaya çalıştığım bir şeyler yok bir kaç makale denk geldi okudum bu sorular kafama takıldı sadece

Erkekler Ne Diyor 1

• ben 6 yaşımda komşunun kızıyla öpüştüğümü hatırlıyorsam onlarda hatırlar. özellikle kadın aklı hiçbişeyi unutmaz.

0|0
    0|0
    • Öpüşmek o yaşlarda bile olsa televizyondan falan görüp ne olduğunu anlayabiliyorsun peki bunlar nasıl oluyor?

Yükleniyor...