Allah'a inanıyormusunuz?

Allah'a inaniyormusunuz? Neden?

• evet
    89% (34)81% (35)85% (69)Oy Ver
  • hayır
    5% (2)9% (4)7% (6)Oy Ver
  • emin olamıyorum
    6% (2)10% (4)8% (6)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Aaaa
Ssss

1|0
11|13

En İyi Kız Görüşü

• Evet. Varlığı da yokluğu da kanıtlanamaz. Eğer bir Yaratıcıya ihtiyacın varsa onun varlığına inanırsın.

Geçen bir soru sormuştum bununla ilgili. Sadece 2 Müslümandan güzel cevap geldi , diğer hepsi '' İslam hak dinidir'' sözlerinin arkasına saklandı. Hatta bir kısmı böyle soru sorduğum için ateist bile ilan etti :D

Kısaca , annem ve babam tarafından baskılanarak inanmıyorum. Veya cehennem korkusundan dolayı inanmıyorum. Kendi kararımla inanıyorum.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 10

• İnanıyorum

0|0
    0|0
  • nekadar kafam karişsada emin olamasamda hissediyorum ne biliym

0|0
    0|0
  • Elhamdülillah inanıyorum.

0|1
    0|0
    • Nedenine gelirsek o kadar çokki mesela kendim bile bir delilim bu kadar mükemmel bir düzeneğin Allah olmadan olması mümkün değil.

• inanmıyorum ve nedense çok saçma buluyorum

0|0
    0|0
  • İnanıyorum.

0|0
    0|0
  • İnanıyorum çünki Allah var

0|0
    0|0
  • Evet inanıyorum ve hiç şüpheye düşmedim.

0|0
    0|0
  • bu sualı vermeyiniz düzgün diyil.

0|0
    0|0
  • Inaniyorum tabiki

0|0
    0|0
  • Inaniyorum tabiki

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Her şeye gücü yeten, iyi kalpli, kötülüğün yok olmasını isteyen bir tanrıyı idrak edemiyorum.

0|0
    0|0
  • inanıyorum

0|0
    0|0
  • allah var ama olaylara müdahele etmiyor akışına bırakıyor gibime geliyor ne kadar kardeşim üçkagırçı varsa gemisini yürütüyor iyi niyetliler sürünüyor gerçek hayatta kötülerin kazandığı bir hayat görüyorum ya da ben yanılıyorum

0|0
    0|0
  • İnanıyorum.

0|0
    0|0
  • Allaha inananlar (!) burda gayim ve strapon severim diyenler dir ve bunlar müslüman olamaz Allahın yarattıgı şeye itiraz etmek Kafirliktir.

0|0
    0|0
  • Böyle bir sanat bir sanatkar icab eder

0|0
    0|0
  • evet inanıyorum

0|0
    0|0
  • İnanıyorum.

0|0
    0|0
  • Allah'ın var olduğuna inanıyorum, Bu kadar muazzam şeyin var oluşunu bir atom parçacığının vs yapamacağını düşünüyorum,

0|0
    0|0
  • evet

0|0
    0|0
  • Dunyada adalet yok asil adeleti saglayan biri olmali onun icin inaniyorum

0|0
    0|0
  • tüm bu olan her şeyin kör tesadüf eserinin olması çok saçma. birde ben dileğimi öldürsen onu çalsam bunu çalsam ölüp hepsinden kurtulsam buda çok saçma inanıyorum tabi

0|0
    0|0
Yükleniyor...