Çirkin insanların hayatta karşılaştığı zorluklar neler?

Kimse cirkinim demez zaten ama ben diyorum ve yaşadığım en büyük zorluk adam yerine koyulmamak ve herkesin sizi ezmesi arada dış görünüse dikkat etmeyen insanlarda oluyor ama çok az:)?

Güncellemeler:
Bir de erkekler hayvan gibi davranıyor

0|0
6|9

En İyi Erkek Görüşü

• Bende çirkinim de benimle alay edecek kişi genelde ağzının payını alır 😆

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Liseden sonra evrim gecirmis biri olarak;
    Eski halimdeyken bende mutsuzdum, kimsenin dikkatini cekememek, kendini degerdiz hissetmek cok kotuydu, keske bende cok guzel olsam, bir ortama girdigimde dikkat ceksem diyordum.
    Simdi istedigim oldu. Tamam begenilmek herkesin hosuna gider ama otobuste, bu cafede insanlarin bakmasi cidden rahatsiz edici oluyor, rahat hareket edemiyorsun. Yani bir angelina jolie olmadim tabiki ama o kadar da iyi bir sey degilmis

1|0
    0|0
    • Lisedeyken bu yuzden hakarete ugramisligim bile vardir cidden insanin ozguvenini yerle bir eden seyler

• Ya benim durumum aslinda filmlerdeki gibi 😄yani kiyafet, sac falan faciaydi. Hareketlerimde sacmaydi. benle de dalga geciyorlardi universitede bunlari duzelttim

• iyi Ünv kazanmisin yine ben bunlara kafaya takmaktan ders çalışmadım:(Şimdi unv deyim ama istediğim bölüm değil

Erkekler Ne Diyor 8

• Eğer bir kişi kendine bakmayip ben çirkinim diyorsa bence o kişi suçludur. Hele hele yıl 2016 olmuşken bir bayan ben çirkinim diyorsa harbi suçludur.
    Bu kadar makyajın bol olduğu sahte yüzlerin ortalıkta koyun sürüsü gibi dolaştığı zamanda çirkinlik biraz saçma duruyor. Yani bu saatten sonra kızlara sabah kalktığında bakacaksın ki hataya düşme.

0|0
    0|0
  • bende diyom ultra tipsizim xd

1|0
    0|0
  • Bende igrencim ve insanlar en büyük zorluktur

1|0
    0|0
  • Tek çirkin olan şey sende psikolojin, göz görünen yerlere çirkin diyen insandan çirkin yok şu dünyada. İyi akşamlar.

0|0
    0|0
  • hic zorluk yasamiyorum cirkin olarak :)

0|0
    0|0
  • dış görünüş her yerde karşına çıkar otobüste bile millet güzel olana yer veriyor

1|0
    0|0
  • Hayat boş kardeş insanlık yok menfaat dolu

0|0
    0|0
  • herşeyin bir karşılıgı car birde bakımına dikkat et

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• ciddiye almıyorlar

1|0
    0|0
  • Güzelle bir araya gelmek

1|0
    0|0
  • Dış görünüşe önem verenin.. çirkin kelimesi bence çok çirkin

0|0
    0|0
  • neden öyle diyorsun kendine güzel değilm diyorsun. Kendinde beğenmediğin bir özellik varsa bu seni çirkin yapmaz sen kendini öyle görüyorsun ki sen beni görsen kendini dünyanın en güzel kızı sayarsın buna eminim :) bence öyle düşünme ben varken kimseye çirkinlik düşmez cınımm :)

1|0
    0|0
    • Sende öyle deme Çirkinliğin bir avantajını yaşadım şimdi Erkeklerden nefret ediyorum cirkin kızlara gerçekten hayvan gibi davranıyorlar hepsinden soğudum:))) Ben cirkin erkeklere hayvan gibi davranmam ama onlar kızlara öyle davranıyor

• Bende çirkinim bence ama kimse bana öyle davranmıyo

0|0
    0|0
    • Senin başka özelliklerin vardır;)

• Bakireyim sırnaşık değilim belki sohbetimdendir

Yükleniyor...