Kapat

Kızlar, Kızlar bana bir fikir verir misiniz? Hem dertleşmek hem fikirlerinizi almak istiyrm?

Arkdşlr lütfen bana yol gösterici yorumlar yapar mısınız? Dalga geçmek isteyen olursa da sağlık olsn.
Ben 27 yaşındayım iyi bir mesleğim ve kazancım var şükür. babamı çok uzun yıllar önce kaybettim 2 ablam ve annemle yaşıyorum. Ablalardan biri çalışıyo annemi de emekli ettik. Bn evlenmek istiyorum fkt kendime güvenemiyorum ailemin bir düzeni yok geçim yok bir ablam 2 ayda bir nükseden psikljk bir hastalığı var. Ben vicdan azabı yapıyrm evlensm nası olck diye kimseyle görüşemiyorum. Sadakat konusunda sıkıntı yok bağlandğm zmn gözümü kaldırıp başkasına bakmam bile kişilik olrk da saygılı sevgili edebli ve kültürlü biriyim. Ama evlenmekten korkuyorum ailemin durumu nr olacak evlenceğim kişi bu durumu kaldırabilir mi dürekli ailemle de ilgilenmem gerekecek. Şu an bir kızla görüşüyorum 1 yıldır çok iyi bir insan tam aradığım kişi benden 3 yaş küçük ama çok samimi olmamaya çalışıyorum onu sevdiğimi biliyor her halimden ama korkuyorum ne yapmalıyım? Biraz da dertleşmek istedim siz bayan olarak nasıl bakarsınız bu duruma?

0|0
1

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 1

• Ben sviyosam dayanirdim yardım etmeye çalışırdım ama üzücü bir durum tabi aileni de bırakamazsin ama Yasında gelmiş ailenle ayni apartmanda kalsaniz

0|1
    0|0
    • Asya aynı evde kalmak diil işte mesele ztn aynı evde kalmayız evlensek ama huzurlu olut muyum evlendiğimde çok merak ediyrm. Evlenmeden önce öyle deyip evlendikten sonra bunu sorun haline getiten biriyle mutlu olunabilir mi bilmiyorum. Keşke bütün kızlar snn gibi düşünse. Eşim olacak kişi çalışmasına gerek yok benim kazandığımla yaşayabiliriz

• O da doğru benim gibi düşünen biriyle evlenme dileğiyle 😊

Yükleniyor...