Siz yere düşünce gülenlere gıcık oluyor musunuz, yoksa sizde düşünce güler misiniz?

Siz yere düşünce gülenlere gıcık oluyor musunuz, yoksa sizde düşünce güler misiniz?

Hani insanın yerlere düşmesini videolaştırıyorlar ya hem acıyıp hem de kahkaka atıyorum :)

Günün lafı :
İlk okulda silgiyi kaybetmemek için boynunuza taktığınız gibi, şimdi de adamlığınızı takıp gezin, sonra kaybediyorsunuz.
siz yere düşünce gülenlere gıcık oluyor musunuz, yoksa sizde düşünce güler misiniz ?
#pilavüstü #yaksigarayıkeke #düşenegülmesendedüşersin #düşenindostuolmaz

1|1

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Kanka anında toparlanıp ordan ışınlanıyorum bazen tam düşerken takla attığım oluyor düşme konusunda baya uzmanım alıştım bakıp geçiyorlar 18 yaşımda paten öğrenmeye kalktığım için alıştım 😎

0|1
    0|0
    • Sürekli düşe düşe sonrasından içşine devam ediyorsun hiç bir şey yok gibi :D

• Kanka napıyım bak taktik bir şeyim yok de yüzlerine bakma bakarsan arkalarına dönüp iyi olup olmadığına bakarlar ama bakmazsan giderler direk 😎 düşmek çok insansı bir davranış sorun bence düşürülmekte 😀

• ahahah kasmadan yola devam :D :D

Kızlar Ne Diyor 14

Erkekler Ne Diyor 10

• Düşene gülünür mü insanlığa yakışmaz.. Kadın düşerken biri yakalıyor merdivenlerden yuvarlanmasın diye kocası olacak deyyus''Ulan karımın orasını burasını ellemeye utanmıyormusun? ''diye bağırıyor delikanlıya.. Aslında ''Ulan bıraksaydın yeni karı alacaktım.''diye bağırması gerekirken.

0|1
    0|0
  • yani gıcık oluyorum ama şimdi.. gerçekci olalım o bizim yerimizde olsa bizde kahkaha atacaktık şahsen ben atardım :D :D komik anlar herzaman yakalanmıyor

0|1
    0|0
  • Pek gülmem
    Kendim düşünce gülerim ama

0|1
    0|0
  • önce bir gülersin tabi fakat gidip yardım etmek belki dahada hayırlı olacak bilemezsin

0|1
    0|0
  • Ciddi olmadigi surece gulmek farz :D

0|1
    0|0
  • evettt

0|1
    0|0
  • cok tatlılar lan

0|1
    0|0
  • biri yere düşünce gülenleren nefret ediyorum

0|1
    0|0
  • yok bende gülerim 😄

0|0
    0|0
  • kendim de düşsem, bir başkası da düşse, ironik bir kıvrım oluşur, dudaklarım da.

0|1
    0|0
Yükleniyor...