Kızlar evlenmekten korkuyorum yardım eder misiniz?

😔😔😔Kadınlara karşı fobim yani korkum var. Evlenecek olsam eşimin beni süründüreceğinden tüm mal varlığıma el koyacağından korkuyorum. Sorun var mı bende? Objektif olarak kızlar cevaplayın ve kırıcı olmayın lütfen...

1|0
5

En İyi Kız Görüşü

• Kardeş doğal bir korku şu zamanda ben de korkuyordum evliliğe karşıydım şimdi sıcak bakıyorum.

O kişi seni temsil edecek hayatın boyunca kolay bir karar değil kimse boşanmak için evlenmez zaman da malum.

Sözleşme tavsiye ediyorum kafana takılan maddi ve manevi konuları her iki taraf için de eşit olacak şekilde maddeleyin iki şahit ve bir noter ile karşılıklı imzalar atıldı mı işlem tamam bence.

Tedbirli olmak bir şey kaybettirmez. Bugün aşık iken başka aşk bitince başka olabilir insanlar mantık şaşmaz diyorum şahsen.

Korkma eninde sonunda olacak belki o kağıt sadece bir anı kalır gülersiniz ileride belki de anlaşmalı boşanma için rahatlık olur güzel bir ayrılık olur nasip bilinmez hayırlısı olsun kardeş.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Benimle evlen 😄

0|1
    0|0
    • Sen yapmaz mısın? ☺

• Yokk

• Senin öyle olmaman digerlerinin öyle olmaması anlamına gelmiyor maalesef

• Hemcinslerim ne hale getirmişler seni yazık:)

0|0
    0|0
    • Öyle 😔 övünecek bir şey yok bunda abla.

• Övünmüyorum yanlış anladın:) bu kadar üzme kendini düzgün insanlarda var umutsuz olma

• Teşekkürler

• Seni fena korkutmuşlar :)

0|0
    0|0
  • Bendede böyle bir korku var ama erkek arkadadim yapar diye korkuyom 😄😄😄

0|0
    0|0
    • Yok hükukda erkeğin böyle şeyler yapa bilmesi pek mümkün değil

Yükleniyor...