İzmir bağyurdu sağlık ocağındaki kadın doktorun yaşlı hastaya hakaretler savurması hakkında ne düşünüyorsunuz?

Güncellemeler:
...
İnceleme başlatılmış sanırım

1|0
4|21

En İyi Kız Görüşü

• Eğitim cahilliği alır öteki baki kalır lafına uymuş kendi yaşlanmayacak galiba Allah korusun toplumu böylelerinden..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• Bideoyu kaç kişi izleyip yorum yaptı? Bence çok az... Bu görüntülerin önceside olduğuna inanıyorum ve bukadar sert konuşmasındaki sebebin sanırım izinsiz odaya girmesi.. Doktorlara fazla yüklenmeyin onların insan olduğunu ınutuyorsunuz galiba? Günde kaç kişi ile kaç çeşit insan ile uğraşıyorlar...

Vergimi ödüyorum benim sayemde maaş alıyorum demek saçmalık... Hep tek taraflı düşünmeyin.. Doktora gelirsek şayet anladığım kadarıyla olay izinsiz odaya girmesi biraz tepkisi fazla olmuş... Ama dediğim gibi önceside var gibi...

0|0
    0|0
  • bu devlet hastanelerinde çalışan doktorlar personaller filan tam dayaklık vallahi ben bir sağlık raporu alıcaktım gerçekten canımdan bezdirdiler sadece bir kağıt parçası vermek için.

0|1
    0|0
  • Osman DURMUŞ Olsaydı Mahvederdi Bu Doktor Kişiyi.

0|0
    0|0
  • Sık sık gittiğim yerlerden biri. İyi ki bu olay esnasın da orada değilim çok kötü şeyler olurdu. İzlerken sinirlendim bu videoyu çeken kişi çekeceğine gidip ağzına zıçaydın.

0|0
    0|0
  • İnsanlıkdan nasibini almamış biri olduğu açıkca belli biri

0|0
    0|0
  • Bana kesinlikle yapamazdı hem benim verdiğim vergi ile maaş alacak hemde bana hakaret edecek yok öyle bir dünya

0|0
    0|0
    • Senin verdigin vergi ile maas almıyoruz aslanim. emin ol

• Ailene yakinlarina çocuklarına hastanede kim bakiyor kim ilgileniyor. Kim nobetlerde gece gunduz demeden hasta bakip hic tanimadigi insanlar icin canla basla calisiyor? Aldigimiz maastan bir suru vergi kesiliyor. Bir muhabbet tutturmussunuz benim vergim benim vergim. Emin ol senin verginin kac katini biz veriyoruz. Biraz saygi

• @doktorhandsome_ işinin hakkını veren hekimlere her zaman saygı var peki bir hasta düşünün ameliyatlık durumu yok ama doktor bıçak parası almak için ameliyat yapmak isteyen doktora da saygı duymak doğru mu o yüzden herkesi aynı kefeye koymayin

• İzmir il. saglik muduru umarim merkeze bilgi vermistir.

0|0
    0|0
  • olayın öncesini görmek lazım noldu? doktor neden sinirlendi? Bunları bilmeden yapılan her yorum yanlış bence

0|0
    0|0
    • Soylenenlere gore kapi acik ve doktor yemek yiyormus, hasta da o sırada girmis iceri

• Eğer yaşlı adam öğle yemeğinde girdiyse içeri doktor sinirlenmekte haklı. Doktorun tepkisi sert olmuş. Neden haklı diye sorarsan günde kaç insanla uğraşıyorlar hak vermek lazım.

• Sonra vay efendim sağlık personelini linç ettiler. Has oluyor böylelerine..

0|0
    0|0
  • Video'yu izlemedim ama yaşlı sağlıkçı kadınlar hep böyle oluyor.. :/

0|0
    0|0
  • vereceksin bunu apaçilerin, kertenkelelerin eline. sonra oturup izleyeceksin

0|0
    0|0
  • Ne demişler okumakla Ada'm olmuyor

0|0
    0|0
  • Anasını tikeceksin

0|0
    0|0
  • Dayağı haketmis

0|0
    0|0
  • ben olsam o doktora sabaha kadar 12 posta gıderım :)

0|0
    0|0
  • Bazıları şiddeti hakediyor

0|0
    0|0
  • 6 sene boşuna okumuş bu ya çomarı

0|0
    0|0
  • çık çık çık cok yanlış

0|0
    0|0
  • Malesef bazı kadın drler tam kaşar oluyor

0|0
    0|0
  • Bir çok doktor kendini bir halt zannediyor.

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...