Babam çok yakışıklı, kadınların ilgisini çekiyor, ne yapmalıyım?

Babam çok yakışıklı. Esmer, yeşil gözlü tarz sahibi birisi. Kadınların çok dikkatini çektiğinin farkına vardım. Annemle arası iyidir, sık sık tartışsalar da severler birbirlerini. Babam öyle başkalarına bakmaz, yazmaz, ilgilenmez. Bir kere bile şahit olmadım kadınlara baktığına (bacaklarına, göğüslerine vs.) Babamla bir yere gidince herkes bakıyor, örneğin kasiyerler, lokantalarda cafelerdeki kadın müşteriler, sokaktakiler. Hatta bir keresinde orta yaşlarda iki kadın oturdukları masadan kalkıp bizim masamızın hemen yanındakini masaya oturup babama gülümsediler. Babam farkında değil ya da farkında ama istifini koruyor. Ben çok ama çok rahatsızım. Öldürmek istiyorum ne iğrenç insanlar var. Kimse haddini bilmiyor. Ne yapmam gerekir? Saçma sapan yorumlar yapmayın, espri hiç yapmayın. Konu ciddi.

1|2
6|18

En İyi Erkek Görüşü

• Yapacak bişey yok. İnsanlar böyle herkesi uzak tutamazsın. Baban madem bakmıyor ilgilenmiyor o zaman rahat ol biraz.

1|0
    0|0
    • Pekala o zaman, teşekkür ederim görüşünü benimle paylaştığın için.

• Teşekkür ederim yardım için. En iyisi bağları koparmamak diyorsun. Çok haklısın. Tekrar teşekkürler, iyi akşamlar.

• Yani bu zamanda en iyi çözüm bu bence. Zaten ortada kötü bir durum yok fazla takmaya gerek yok sadece biraz daha birlikte vakit geçirerek bağları güçlendirmek herkesi mutlu edecektir

En İyi Kız Görüşü

• valla o iş belli olmaz annen dikkat etsin her daim sevdiğini hissettirsin bakımlı olsun ve hep birlikte biryerlere gitsinler erkekler andropoza girerken son çırpınışlarını yaşamak istiyor hele bir de yakışıklı bakımlı ve biraz paralıysa bknz:babam bir ara bir bocaladı ha toparladı ama hepimizin gözündeki değeri gitti 28 yıllık evliler

0|0
    0|0
    • Aynen söylediğin gibi arkadaşım. Teşekkürler görüşlerin için. Annemle bu konuyu konuşayım o halde.

• rica ederim inşallah siz kötü bir durumla hiç karşılaşmazsınız :)

• Sağol canım.

Erkekler Ne Diyor 17

• yüksek ihtimalle bundan 15-16 sene sonra, benim çocuğumda böyle bir soru soracak..
    o yüzden seni anlıyorum

0|1
    0|0
  • bu film kapalı gişe oynar

0|0
    0|0
    • Hayır, ciddi bir şey. Zaten siteye sırf bunu sormak için üye oldum, hiçbir şeyden haberim yok. Dolayısıyla dikkat çekme amacım da yok. Gizliyim farkında isem.

• Goze yasak mi var, birak baksinlar. Bir sey yaparlarsa, rahatsizligini dile getirirsin sen de.

0|0
    0|0
    • Yanlış anlaşılır, annemle babam arasında tartışma çıkar diye tereddüt içindeyim.

• Bişey yapamazsın

0|0
    0|0
  • elbisesini kırıştır kötü koku sür

0|0
    0|0
  • Baban kendini biliyor senin bişey yapmana gerek yok.

0|0
    0|0
  • ya kadınlar bakmaz :D :D

0|0
    0|0
  • Aynı sorun bende de var :D

0|0
    0|0
  • Haklısın ama yapacak bişey yok dua et baban bakmıyor oda guzel

1|0
    0|0
  • Adam yakışıklı bırak kadınlar baksın.
    Türkiye de ender bulunur

0|0
    0|0
    • Bide fotosunu koyda biz asilak

• Bakmasını istemiyorum vicdanen rahat hissetmiyorum. Koyamam fotoğraf.

• Hiçbirşey yapma

0|0
    0|0
    • Endişeleniyorum, babamdan şüphe duyduğum için değil çevreden korkuyorum. Asılırlarsa çok kötü olur düşünemiyorum bile.

• Yakışıklılık değil karizmadır o

• Baban istifini bozmuyorsa bir duruşu var demektir. Merak etme birşey olmaz.

0|0
    0|0
  • Baban kendini biliyorsa bu ne endişe

0|0
    0|0
  • Sende güzelmisin merak ettim

0|0
    0|0
    • Bilmiyorum güzel olup olmadığımı. Buna ben karar veremem, vermem de zaten.

• babanin resmini at trolmu yapiyorsun yasli adamin neresi iyi olabilir

0|0
    0|0
    • atamadigina göre yalan iste ne kiskancak kiskansak onumu kiskancak :)

• seviyesiz rezl trol byby

• Memnun oldum tanıştığımıza.

• Kaç yaşında şu an :D

0|0
    0|0
    • 51 yaşında.

• Vallah ben olsam o yaşlarda ve halan bakıyor olsalar hepsine verirdim odunu

• Tutsikiyançek

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Canım yapacağın o kadınların yanında annen ve sen babanı sahipleneceksiniz.

Evli adam çekiciliği diye bir şey çıkardılar bakıyorlar ki adam aile babası kancayı takıyorlarmış bunu da gördük maalesef.
    Allah babanı daha iyi etsin iş baban da bitiyor yalnız bırakmayın diyorum çünkü kadınlardan korkulur biz de kadınız daha iyi anlarız bu yüzden yüksek sesle baba deyip kadınlara ters bir bakış at utansınlar bir zahmet bence.

0|0
    0|0
  • Senin yapabilceğin bir şey yok baban zaten koca adam kendini biliyor, bu insanlara karşılık vermiyor. Daha ne yapsın?

0|0
    0|0
  • Yapacak bişey yok baban düzgün biriyse sıkıntıda yok

0|0
    0|0
  • Babanin sorunu bu

0|0
    0|0
  • Bu adam izmirde mi :D böyle birini biliyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...