Sınava/imtihana inanıyor musunuz?

Sınav dediğim şey herkesin belli şeylerden imtihan etmesi geçmesi.. bu hiç adil değil arkadaşlar ben böyle bişey olsa bile adil olduğunu düşünmüyorum iyi bir insanı bile kendinden uzaklaştıracak kötü yapıcak birşey bu. çok ağır şeyler yaşadım kendimden biliyorum ve artık eskisi gibi değilim söylendiği gibi sizi öldürmeyen şey güçlendirmiyor. Süründürüyor. şu an bunu dibine kadar yaşıyorum. Benden kötüleride olucak her zaman olucak zaten ama benimki bana yetti işte.
Eğer bir imtihan varsa bu hiç adil değil.

Güncellemeler:
Mesela yüz olarak tip olarak çirkin birisinin imtihanı da çok ağırdır kişilik karakter olarak iyi birisi olsa bile öyle dışlanır ki herkes tarafından - herkes dediğim çoğunluk arkadaşları olucaktır ama 2 elin parmağını geçmez-

hayata karşı soğuycak özgüveni psikolojisi dağılıcak. Arkadaşlar keko dediğimiz çirkin kıro heriflerin yanında güzel kızlar olabilir ama öyle tipler aptal salak tiplerdir aptal cahil özgüveni vardır öyle olucağuna hiç olmasın daha iyi o başka.
Sınanıyoruz belki ama zaten ne yapıcağımı biliyor. seçim bizim değil arkadaşlar anlayın şöyle düşünün karnı aç bir fare ve yollar var 3 tane diyelim fare peynir olan yolu tercih eder canım değilse dimi. bu fare biziz ve tercihimiz peynir olan yol zaten o bunu biliyor senin tercihini seçim senin değil ki o öyle yaptı sadece. dinle ilgili bişey konuşmak istemiyorum kafam zaten karışık bişey yazmayın ağır küfür yersiniz konuya odaklanın sadece.

0|0
23

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...