Yeni sapığımız hayırlı olsun?

link bu ne düşünüyorsunuz?

0|0
4|0

En İyi Kız Görüşü

• ne iğrenç bir durum. ne hale geldik biz. bu nasıl bişeydir!
    maalesef heryerde böyleleri var!! maalesef! ben kou de okuduğum zamanlar bizim servis şöförleride pek yalakaydı. gereksiz muhabbet içine girip gereksiz şakalar yaparlardı. söylesem aklınız durulur. (bunun gibi cinsel organını avuçladığına şahit olmadım Allahtan ama pis pis bakışları vardı, laubali bir şekilde öğrencileriyle konuşurlardı)
    nasıl bunlara izin verip bir de öğrenci taşımalarına izin veriyorlar!!!

0|1
    0|0
    • nedenc o şöförü şikayet etmediniz ki yarın azıtıp birinin canını yakar

• sadece tek şöför değil çoğu öyleydi. kızlarla şakalaşma yoluna gidip iğrenç iğrenç konuşurlardı. ben muhattap olmadığım için bana yanaşmıyordu. ama tip tip bakıyordu. keşke yapsaymışım evet ama ne olcaktı? hiçbirşey. olan bana olurdu sadece. adamları şikayet etsem devamını getirirler miydi sanıyorsun? bana karşı kinlenirlerdi o kadar.

• kinlense nolacakdı ama sendehaklısın kız başına napabilirsin erkeklerden yokmuydu ses çıkaran ya da hocaların haberi yokmuydu bu durumdan

Kızlar Ne Diyor 3

• Ouf abi ya kusup geliyorum.😃
    Ya insanlara noldu herkes sapkınlıkta be bir de servis şöforü ne diyimki Allah ıslah etsin.
    İşten atılsın bidaha öyle ortamlara giremesin geberebilirde vs vs 😡😈

0|1
    0|0
    • aklım almıyor nasıl bir kafadır nasıl bir mantıktır hayret bişey yahu

• İnsanların kişiliğiyle alakalı bişey hükümetle ne alaka? Vicdan insanın içindedir. Ha şöyle olabilir yıldırıcı cezalar olur bak bakalım yapabiliolar mı.

• illaki kişinin kendisiyle alakalı ama son 13 14 yıldaki tv dizilerinini hiçmi suçu yok sence dakikalarca öpüşmeler süper mini etekler çuvalla para lüks yaşam vs vs yanlışmıyım sence bunlar insanı bir yöne itmiyormu kaldı ki bunların dine aykırı olduğuda bir gerçek oysaki dinci bir iktidar döneminde yapılıyor bu tip dizi ve filmler

• Ya ne tür bir sapıklıktır bu?

0|1
    0|0
  • Adam resmen mast yapiyor ya. o ogrenciye helal olsun ifsa etms serefszi

0|1
    0|0
    • evet dikiz aynasından bakıp çekiyo herif ne cesaret yahu

• Kopek herif. bunlar yuzunen istedgimizi giymeye cekinir olduk.

• sen kapalı giyinsen gene yapar giyim bahane adamın içinde var

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...