Annem neden teseturlu değil?

Ben teseturluyum ama annem değil ona diyorum anne lutfen en azindan arkadaşlarim yaninda doğru duzgun giyin diyorum ama yapmiyor rezil oluyorum arkadaşlarim acayip bakiyor annem çok açik giyiniyor ve bana karişamazsin diyor ne yapicam nasil annemi teseturlu yapicam ne olur yardim edin Allah rizasi için ne yapicam ben?

Güncellemeler:
Biri cevap versin

1|1
16|23

En İyi Erkek Görüşü

• çattık ya eskiden türbanlılara yırtardı kendini açılın diye baskı yapılıyor denirdi şimdide tam tersi bırakın kardeşim kim ne giyiyorsa giysin hem kitepte tesettür yokki herkes siyaseten giyiniyor yarın gör bak akp gitse bütün o arkadaşlarında dahil millet açılacak.. bana hangi surede ayette yazdıgını söyle sana maaşımı yollayım al hodri meydan... türban kelimesi bile fransızca bir kelime neden bahsediyorsun sen...

1|0
    0|0
    • Maşini istemiyorum

kadinlar Kendiliğinden görunen yerler haric mahrem bölgelerini örtsunler

Hiç bir arkadaş örtulu değil zaten ve türban değil tesettür

• Sen bilirsin zorlama yok

• aynen, teşekkürler, saygılar..

En İyi Kız Görüşü

• Anneni tesettürlü YAPAMAYACAKSIN. O ayrı bir birey ve seni zerre ilgilendirmiyor ne giyindiği, ne yaptıgı, ne ettiği. O senin kafandaki kumaş parçasını söküp atmıyorsa sende onu zorla kapatamazsın.

2|0
    0|0
    • O kumaş parçasi değil allahin ayeti!

• :D doğru sizin papaz eriğini mümin eriğe çevirmenizi engelliyoruz dimi hahahahha :D

• Aynen
      Şu an IQ nu beli etin

Erkekler Ne Diyor 22

• bu çok saçma olmuşş
    Annen istedigi gibi giyinebilir..
    Sen kendi isteginle tesettürlü olmadınmı?
    seni dogurmuş bu yaşa getirmiş insanın giyimimi seni rezil ediyor
    tüh sana o halde

0|1
    0|0
    • Hayir yok benim niyetim hayirsiz evlat olmak değil annemi çok seviyorum beni doğurmuş bu yaşa kadar kafir gibi buyutmuş allah razi olsun onu sevdiğim için onu doğru yola göturmek istiyorum yanlişim varsa tüh bana hayirsiz evlat

• zorlayarak daha fazla itici oluyorsun
      birde annene rezil oluyom anne arkadaşlarım yanında dersen
      hepten.. daha beter oldugunun farkında degilsen devam et

• Oyle demiyorum ama öyle duşunuyorum her duşunduğum şeyi söylemek zorunda değilim

• Sanane annenden? En doğrusunu yapıyor kadın. Sana karışmamış sende ona karışma. Arkadaşların kim oluyor da onların yanında kendini gizleyecek? İnsanlardan kimliklerini gizlemeyi istemek çok uçuk bir hareket.

1|0
    0|0
  • Çok iyi de oldu, çok güzel iyi oldu tağam mı? Şimdi vesselam türban olayını çok karıştırdılar. Ha aralarında bir fark kaldı, o farklan çok güzel olduhu. Vesselam herkesin hayatına kimse karışamaz. Ha nasıl karışamaz; ben bu şekil giyinirim, bu bayan şu şekil giyinir, şu şekil giyinir. Ama kimse kimseye karışmaya bir hakkı yok. Özgürlüğü bi*? dir. Ha başartü kurban olduğum ya rasulallahtan gelebilir amma lakinki öyle değildir. Yorumlamam bu kadar. Haydi hayırlı işler... ? ? ?

1|0
    0|0
  • senin gibi bir başka birini daha tanıyorum kızı kapalı namazında niyazında birisi tamamen kendi tercihiyle kapandı, annesi ojeli mini etekli tam tersi durumda. bişey yapamazsın anan için. içinden gelmesi lazım.

0|0
    0|0
    • Tamamd da bana da açilmam için baski yapiyo yok Derya ne çirkin olmuşsun inşhalah evlenezsin araplara benzemişsin benim kizim olamazsin

• salla gitsin. herkes kendinden sorumlu ne sen ona karış ne o sana.

• Neden zorluyorsun ki dinde zorlama yoktur içinden gelmeli senin isteğinle olmasi biraz zor gibi

0|1
    0|0
  • senin beynini yıkamışlar, yazık kadına seni öyle görünce

1|1
    0|0
  • Normalde bu olayın tam tersi olur yani anan kapalı olur sen açık olursun arkadaşlarının yanında ananı kapalı görürler filan sen rezil olmuş hissedersin ama seninki ters tepmiş sen bence paralel evrene geçiş yap burada olmaz senin iş.

0|0
    0|0
  • Annen'e guzelcene anlat ve saygili davran. Onu acik giymesi seni rezil etmemeli herkes kendi kararlariyla sorumlu tutulur. Annen'e dini ve Allah i anlat ve Allah a bol bol dua et.

0|0
    0|0
  • arkadaşlarının yanına götürme

0|0
    0|0
  • her koyun kendi bacağından asılcak sen rahat ol

0|0
    0|0
  • Annen evlimi?

0|0
    0|0
    • Evet

• @sezar11 anneme hakaret etmedim cennet annelerin ayağinin altindadir tersini mi söyledik?

• @sezar11 Konuyu saptırma lütfen. Ortada hakaret yok bir şey yok.

• Görüşleri değiştiremezsin. Annenide :) Her zaman bir muslumana yakışır gibi yumuşak huylu ve zeki olucaksın yavaş yavaş düşüncelerine gireceksin.. Zorla güzellik olmuyor ALLAH doğru yola ihsan eylesin

0|0
    0|0
  • Sen annenden sorumlu değilsin, annen senden sorumlu.. Anneni uyarmaktan başka birşey yapamazsın.. Dua et..

0|0
    0|0
  • Tam tersi daha fena. Sen yine iyisin.

0|0
    0|0
  • Benim annemde değil aramızda kalsın birazda sosyete takılır

0|0
    0|0
  • Zorlayamassin sen daha hayatina devam etmelisin

0|0
    0|0
  • Normalde tersi olmasını beklerdim ama istemiyorsa yapacağın çokta birşey yok.

0|0
    0|0
  • Sen acik olsan kızıyor mu peki

0|0
    0|0
  • zorlama tesettür olmaz önce kafasında olmalı bir insanın

0|0
    0|0
  • karışma bence..

0|0
    0|0
  • Kendi bilir

0|0
    0|0
  • zorlamayla olmaz bu işler.

0|0
    0|0
    • Ama diyerlerin annesi kapali ve acilmalarini istiyorlar ama benim annem açik neden kapanmiyor onunla dişarda gezmekten utaniyorum insanlar bize bakiyor surekli!

• Baktim ama annesi babasi yanliş yolda olan çucuk annesini babasini uyarmali

• ama nasıl uyarmalı. katiyen kalpleri kırılmamalı

Kızlar Ne Diyor 15

• Allah yardımcın olsun kardeş de annen sana açıl dese üzülürdüm işte sen de kendini annenin yerine koy direk kapan dersen kapanır mı canım?

Kardeş önce annene anne o sana yakışmamış falan de beynine gir önce biraz zaman alır yavaş yavaş mini etek giyiyorsa diz üstü yap sonra diz altı sonra hanım boy sonra uzun etek ya da pantolon.

Bir anda içinden gelmeden kapanmaz zaman içinde sen yönlendir güzelce tatlı dil ile.

Sabret başarırsın zaten yaşı da etkiler zamanla sabırlı ol lütfen ve annen için bol bol dua et ardından Allah nasip etsin diye.

0|0
    0|0
    • Herkes burda yaziyor hayirsiz evlat tuh felan annenin karari saygi duy zorlama ama annemi duşunduğum için yapiyorum ahiretini mafediyor

• Senin anneni senden çok mu düşünecekler kardeş? Sen doğru bildiğin yolda ilerle annene zararın yok zorla kapatmıyorsun sadece annenin beynine gir evladı ile annesinden yakın hangi bağ var. Seni dünyaya getiren anne senin amellerin annene de gidecek hayatta da olsa ölü de olsa Allah gecinden versin ne mutlu O' na annem bana imam damat adayını öneriyor '' arkamdan okur sen okumazsan biri olur benim için '' :D diyor.

Annene ters gidip aranız açılmasın güzelce tatlı dille beynine girerek yavaş yavaş çek anneni ve gıyabında bol dua et bak arife günleri çok önemli kardeş dualar için netten araştır bir ve iftarda orucunu açmadan önce namazlarından sonra gece sahurdan sonra annene hep dua et.

• Tamam saol

• Normalde tam tersi olmali ama ilginc icinden gelmiosa yaptirmak zordyr

0|0
    0|0
  • Onun içinden kapanmak gelmiyorsa zorlamamalısın. Çünkü bu insanların isteğiyle değil Allah için olur. Herkes birbirine saygılı olmalı. İnsanlar açık veya kapalı diye kimseyi yargılamamalı. Sonuçta herkes kendi hayatından sorumlu.

0|0
    0|0
  • Zorla olucak bişey mi bu ister kapanır ister kapanmaz. Nasıl kapalı olan rezil olmuyosa açık olanda rezil olmuyor öğrenin

1|0
    0|0
  • Anneni tesettürlü yapamazsın saygı duyacaksın.

1|0
    0|0
  • Zorlamayla olmaz bu işler. Sırf sen utanıyorsun diye tesettüre girdiğini düşünsene. Ne anlamı olur ki?
    Karışma bence.

0|0
    0|0
  • Karisamazsin ki

1|0
    0|0
  • Sana ne annenden. Kimseyi değiştirmeye çalışma. Annen senin açılman için uğraşıyor mu?

1|0
    0|0
  • Senk

0|0
    0|0
    • Seni annen rezil etmiyor seni doğuran annene haksızlık ediyorsun

• Beni rezil etmiyor hiç olurmu haksizlik olmaz kulhakindan korkarim annem sadece kendi sonsuz hayatini mafediyor hakini helal et

• Peki

• Merhaba, şöyle söylemeliyimki annen sana bukonuda nasıl karışmıyor ve baskı yapmıyorsa sende ona yapamazsın. Karşılıklı birbirinize saygı duyun bu konuda. utanılacakbir durum yok, annene bu durumu açıkla ardından dikkat edeceğini düşünüyorum.

0|0
    0|0
    • Bu konuda yazsaydin keşke ben bökunada karişmaz diye okudum😂😂😂😂😂

• annen için dua etmekten başkaçaren yok ve kendin içinde tabi sonra akışına bırakacaksın takarsan kötü olur sonra

0|0
    0|0
  • Sanane istediği gibi gezer dinimiz insanlara hoşgörülü davran diyor

0|0
    0|0
  • Yani öyle de içinden gelmiyosa zorlayamazsınız

0|0
    0|0
  • Içinden gelmiyorsa zorlama

0|0
    0|0
  • Bu tarz olmayacağı kesin